Çok heyecanlısınız sevgilinizden bir hediye bekliyorsunuz. Özel gününüzü hatırlamadığını fark ediyorsunuz. Ne yapardınız?

Seviyorsa eğer zaten unutmaz diye düşünüyorum. Ben olsam kırılırdım sadece uyarırdım.

1|0
9032

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi ben bir erkeğe göre biraz duygusal sayılırım. romantizmden az ya da çok orasını bilirim ama anladığımı düşünüyorum. buna rağmen sevgilimden çiçek beklemem , sürpriz yapmasını beklemem ve buna hiç alınmam. ama ben ona yaparım. kadınlar bu konu da daha hassas ve bu tür şeyleri beklemeleri bence çok normal.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendime çiçek yollatırdım o gün, aşkım çok teşekkür ederim diye boynuna sarılıp öpücüklere boğarım.
    Ben almadım ki diyemiceğine göre?
    Düşünsün, bu kıza çiçek yollayan kim diye.
    İçi içini yesin yani:) hem biraz kıskanmak iyidir, bir dahaki özel günü unutmaz böylece.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Öylesine hissizleştim ki artık sadece sevgilimin falan değil sevdikleriminde doğum günümü unutmasını dahi umursamıyorum. Gelip geçiyor yıllardır...

0|0
    0|0
  • Seviyorss niye unutmaz?

0|0
    1|0
  • Ben de öyle düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bu beni çok üzerdi

0|0
    0|0
  • Üzülür ve kırılırım

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar sevgilimin ayhan diye bir kuzeni var bugün beni aradı ve dediki annem beni ayhanla evlendiricekmiş dedi ve sonra kahkaha atmaya başladı bende sinirlendim ve kapatmasını istedim ben o kızla 6 aydır çıkıyorum çok ciddi düşünüyoruz ikimizde bana yardımcı olur musunuz napmalıyım :(

0|0
    0|0
    • Bence yol ver gitsin

• @Aafitapp tamam yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

• rica ederim

• Ben şahsen özel günlerle pek ilgilenmem. Erkeklerin de çoğu böyledir sanırım. Sevgi özel günlerde değil daimi olmalı

0|0
    0|0
  • iki gozunu deserdim

0|0
    0|0
  • Bende doğum gününü hatırlamam

0|0
    0|0
  • canı sağolsun

0|0
    0|0
  • canı sağ olsun

0|0
    0|0
  • Çokta umrumda. Kendi doğum günümü kendim kutlamıyorum ki.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yaratmam..

0|0
    0|0
  • Erkegim ben boyle seylere takilmam ki kari gibi trip mi atcam:))

0|0
    0|0
  • Unutmazsa iyi olur;)

0|0
    0|0
  • önem vermem zaten bende öyle şeylere bişey yapmam normal devam ederim bende onunkini unuturum :P

0|0
    0|0
  • özel günleri takmıyorum saçma geliyor

0|0
    0|0
  • Hatırlayıp hatırlamaması çok mühim değil benim için kıymeti değeri olan bir durum değil

0|0
    0|0
  • Pek takılmam. Dert değil.

0|0
    0|0
  • bir şey belli etmem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 89

• Hiç takmam o özel günümü ben önemsiyor muyum önce bunu sorsana bana bir yaş günü, tanışma bıdı bıdısı, o şu bu hepsi kapitalist sistemin bizlere güzel bir dayatması gözü açık aydın insan bunlarla vakit kaybetmez her an şiirler yazar sevdiğine bakınız Metin Hara iyi bir örnektir bu konuda.

0|0
    0|0
  • yüzünü koparır dortuna dükürürüm

3|0
    0|0
  • Sevgiyi niye böyle ufak detaylarla hafife alıyorsunuz anlamıyorum. İnsanlık hali unutmuş olabilir... mottom 0 beklenti mutlak mutluluk o yüzden çık takılmam.

0|0
    0|0
  • Kırılırdım ya insan sonuçta özel günlerde bir beklentiye giriyor. O beklentisin boşa çıkması üzerdi.

0|0
    0|0
  • Sevgilim de benim doğum günümü kutlamadı onunla buluşmuştuk ondan istediğim hediye ya da pasta değildi sadece sevgilim doğum günün kutlu olsun deyip sımsıkı sarılabilirdi ama yapmadı ben çok kırıldım yanımızda benim arkadaşlarımda vardı o gün çok ağlamıştım bana hiç değer vermediğini düşünmüştüm açıkçası ya

0|0
    0|0
  • Genelde ozel gunleri unutan bendim. Cok trip yedim bu yuzden. Sevgililer gunudur, sevgili olma yildonumudur hep hatirlardi. Benim kafam dalgin oldugundan da sonra kizardi. Bir 14 subati hic unutamiyorum. Dunya kadar hazirlik yapmis da eve gelince yatip uyumustum.

0|0
    0|0
  • doğum günü ya da yıldönümü falansa çok kırılırdım. başka bir özel gün var mı bilmiyorum ama bu ikisi dışındakiler pek umrumda olmazdı

0|0
    0|0
  • Özel günü hatırlamayan birinin hayatımda ne işi olabilir? Bu bana hiç ama hiç değer vermediğini gösterir. Hediyeye hiç önem vermem almasa da olur. Ama özel günümü ilk kutlayanın o olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • Ona küçük tekmeler atarım

0|0
    0|0
  • Ben de üzülürüm, illa hediye alması gerekmiyor. Hatirlasin sadece. Bir tanışma yıldönümü olur, evlenirsek yerini evlenme yıldönümü alır. Bir de doğum günüm olur. Sadece 2 günü hatırlayabilir herhalde.

0|0
    0|0
  • bir sey yapmam

0|0
    0|0
  • Hediye beklemek nedir ya hediye adı üstünde beklemeden gelmesi lazım.

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum

0|0
    0|0
  • kırılırdım ama belki parası yoktur diye de yüzüne vurmam.

0|0
    0|0
  • unutması beni önemsemediği anlamına gelir bana göre.. çok üzülürdüm

0|0
    0|1
  • Kırılırdım. Beklerdim gun sonuna kadar sonra soylerdim unuttun mu diye ama cidden kırılırim

0|0
    0|1
  • Trip is coming fkskfk

1|0
    0|0
  • Kırılırdım

0|0
    0|0
  • o benimkini hatrlamstı ben ise aramzda 2 gün olmasna rağmen bir an aklmdan çıkmstı o gün gün boyu tribini cektm 😒

0|0
    0|0
  • Üzülürüm konuşmam trip yer yani ne olacak bunu ancak telafi ederse affederim ve bırdaha unutmaması koşuluyla

0|0
    0|2
  • Kızlar Devam
    69
Yükleniyor... ;