Erkekleri anlamak zor ne istediklerini bilmek ayri bir dert?!

Merhaba arkadaslar benim hikayem birazcik karisik ama inanin artik kalbimin agrisindan olmek uzereyim. 1 yil once biriyle tanistim 1 yildirda askla sevgiyle ilgisi olmayan bir iliskimiz vardi iliski dediysem sevgili degildik ben istemistim ama o bir turlu bu noktada adim atmadi neyse ben bunu tamamen bitirdikten sonra ara sira yazmaya basladi ben konusmadim tersledim neyse bu arada yurtdisinda yasamaya basladim universite icin. O arada bana tekrar yazdi bu sefer farkli oldgunu yaptigi hatalari affettiricegini soyledi hayatini duzene sokmak istiyomus ve hayatinda olmami istiyomus bende yurtidisnda oldugum icin sadece gelince gorucez dedim ara ara konustuk gelene kadar geldigimde gorusmeye basladik nerdeyse hergun beraberdik hayatimda ilk kez onunla yakinlastim buda onun hosuna gidiyodu tabiki en son gitmeden onceki gece yazlikta uc dort arkadas bide biz raki gecesi yaptik neyse hersey superdi gozlerimin icine baka baka sarkilar soyledi benimle her dakika ilgilendi rakilar uc bes gitmeye basladi tam kafalar cakirken bunlar anlatmaya basladilar iste konu ilk askti herkes anlatti sira bana geldi ben kimse olmadigini soyledim oda hadi anlat sen anlatmazsan ben de anlatamam dedi bende israr ettim anlatmasi icin neyse bu dokuldu iste 5 yil once olan bir ilk ve tek askini anlatti baska birine asik olamadigini zamaninda cok sevdigini bunlari anlatirken bana bakiyomus hep tepkime bense karnimda agrilarla bagrima tas basarak dinledim sonra digerleri uyudular biz basbasa kaldik beni opmeye calisti ama psikolojiyle ittim keske anlatmasaydim biliyodum boyle olucagini dedi tabiki olucak normal degilmi sence dedim en son benimle ciddi biseyler istedigginde bu kizla konusmus kizda tam kasar sevgilisi varken yazmis buna bende seni seviyorumda sevgilim var bilmem ne diye neyse aklini karistiriyomus hep en son buda rest cekip bana yazmis bu sekilde neyse konustuk biseyler istemiyosan olmaz biseyler doner uyurum dedi ben sustum sadece konusamadim kalbim agriyodu resmen sonra dayanamadim ve ben optum biseyler gecti aramizda ertesi gunde hersey normal bir sekilde ucagima gittim ondan sonra onceki gece cekildigmiz fotograflari istedi internete koymus falan filan ama simdi en son ben yazdim ve artik konusmuyoruz yani yazmiyo hic bisekilde yilbasinda gelicegimi soyledim oda yurtdisina gidicegini gelicegimi bile bile ne yaptim bilmiyorum amaşu ankarsimda karmakarisik biri var ben de deliler gibi asigim bu asamada ne yapmam lazim ? Yazmammi kiskandirmammi hic bisey olmamis gibi devammi etmem lazim nolur yardim edin bir cozume ihtiyacim var o kizi tamamen kafasindan atmak istiyorum
Erkekleri anlamak zor ne istediklerini bilmek ayri bir dert?!
9
2
Görüşünü yaz