Sevglim neden ara vermek istiyor?

Meraba :)

2 yillik iliskim var , mesafeli malesef ama yinede guzel geciyodu.Ilk basta hic tinlamiyodum hep pesimden kosardi ama sonra roller degistirdi hic kmseye vermedigm degeri buna verdim.Ilgi sevgi hep bendim gösteren.Oda bana karsi bos degildi ama Taaki bu son haftaya kadar..Temmuzda beraberdik ama sonra geri döndüm memleketime.Döndügümden sonra tuhaf halleri vardi.

Bir hafta önce beni Facebooktan engelledi bense Facesini calip girdim mesajlarina..Kizlarla felan konusmus..yazarken bile gözlerim doluyo neyse iste sonra hesap sordum napmaya calisiyosun diye ..

" Skldim beni cok bunaltiyosun Ben seni sen beni umursamazken asik oldum sana sevdim pesinden kostum zor ol biraz agir ol biraz evlilik konusuyla sözlenme konusuyla yanimda olsan bunlar olmazdi ama uzaktan olmuyo iste ara verelim birak ben seni özliyim birak ben sana ulasmaya calisiym seni yeniden ozlemem lazim " Dedi..Ara verince ne degisecek dedigimde ise " Göreceksin ne degisecegini ara versek bile ben seni unutamam " diyo.Sacmalik gibi gelsede bunu 10 kere yasadim ve 10 kere bana geri döndü..ama yinede insanin icinde korku var..

Basimda bunca dert varken buda cikti yani basima.Telefona sinirli cikmalar..Cevap vermemeler..Kacmalar..Susmanin vakti geldi diyorum kendime ama yapamiyorum yani daha gecen ay yanimda melek gibiyken ne degisti anlamiyorum yapamiyorum hala pesinden kosuyorum ama bisi degistirmiyo..Onu yeniden kendime getirebilmem icin napmaliyim arklar.?:(
Güncellemeler:
+1 yıl
evet ben salagim ama sewiorum :( !
Sevglim neden ara vermek istiyor?
9
5
Görüşünü yaz