Ben bunu anamakta zorlaniyorum sizce ne?

aslinda arkadasiz ama ben benden hoslandigini dusunmeye baslasim..gecen gun biz arkadaslarla otururka yanimiza geldi ve bir kac defa bana bakarken yakaladim onu..ilk once pek onemsemedim ama dunde bunu fark edince artik supelenmeye basladim..yine arkadaslarimla onuruyorduk o yine geldi yanimiza ve bana bu gun cok guzel olmussun dedi bana sonrada bana bakarken yakaladim..sonra o gitti yanimizdan arkadaslarinin yanina onunda motoru benim yanimdaydi bir ara fark etim oylece dalmis bakiyordu amabana mi yoksa motora mi diye anayamadim ilk bastan yanimdaki arkasasimise ona dedi "asik asik bakiyorsun motoruna oglum" o oyle diyince ben baktim cocuga doru o an bana bakiyordu ve sadece gulumsedi..o aksami ise bir partiye davetliydik butun arkadaslar..benim sevdigim cocukta davetliydi ama biz onunla cikmiyoruz..o aksami hepimiz oturduk ve sevdigim cocuk yanimaoturdu o ise bir andalye otedeydi benden..bi an o uzatmisti ayaklarini masayin altinda ve benim sevdigim kisi onun ayaklarini hafifce tepip cek ayaklarini dedi cunku ayaklari benim ayaklarimin yanindaydi..o biraz bozuldu..ama o biliyor benim delice asik oldugumu..o bana saka bile yapti sevdigimi gorunce hemen durusumu degistiriyorum diye..butun gece boyunca telefonu hep elindeydi..sonra benim sevdigim gitti biraz uznmak icinve bende 15 dakka sonra gittim yanina ben orada cok durmadim ve yanarina gittim yine ondansonra ne oldu anamadim ama onun sesini bile hic duymadim, sonra hepimiz iceri girdik ama o ewe gitmis..ne oldu hic anamadim acaba benim yuzumden mi..? ama o cok iyi biliyor benim asik oldugumu onun bile bana bilgi verdigi var sevdigimle ilgili..anamiyorum hic bisey..
Güncellemeler:
+1 yıl
ewt uzun biliyorum ama biokurmusunuz lutfenn>>
Ben bunu anamakta zorlaniyorum sizce ne?
2
1
Görüşünü yaz