Yeni aldım Adidas Terrex Nasıl Güzel Mi?

Yeni aldım Adidas Terrex Nasıl Güzel Mi?

Normalde Ait Max Alacaktım Ama Terrex Daha Çok Hoşuma Gitti Bunu Aldım.

0|0
115

En İyi Kız Görüşü

Ayakkabı Modası

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 5

• dar paça giymiyorsan guzel durur dar pacada guzel durmuyor ama saglam ayakkabıdır cok satmısımdır bundan😉

0|1
    0|0
  • Güzel güle güle kullan

0|1
    0|0
  • Trende uygun daha zarif modelleri tercih edebilirdin, ama nike kalitesi rahatlıktır hayırlı olsun

0|1
    0|0
    • Nike New Balance var birde gidip Adidas' ın modellerinden alayım dedim aslında Ait Max Alacaktım ilgilenen kız Terrex' i gösterdi beğendim birazda kız beğendirdi açıkçası ve aldım çok rahat

• Sen beğendiysen tabikide önemli olan bu, sana tavsiyem eğer bir daha alma durumun olursa nike squent 2 modelleri ve air max 2017 de baya iyi

• Teşekkürler öyle yaparım

• sen bosver onu bunu parasini söyle 100den fazlaysa tü sana

0|0
    0|0
  • yaw soruyu soran 18 yasinda sandim bende haa

0|0
    0|0
    • 18 olması lazım diye bir standart mı var

• ya hayir onu demiyorum ben. sorunun sorulma seviyesi 18. bu yasta bir insanin sorabilecegi bir soru değil . ayakkabi yani sonucta. guzelse güzeldir. seni mutlu ettiyse gerisi bos. bana herkes sakin kilo verme boyle iyisin diyor. ama ben kilo vermeye devam ediyorum. ben kendimi oyle mutlu hissediuorum. başkaları beni ne ilgilendirir. onun icin dedim

• Ya doğrudur ben sadece ilk defa Terrex aldım ve alanların kullananların memnun mu değil mi onu öğrenmek için yaptım

Yükleniyor... ;