Satıcı ve pazarlamacılar giremez! Bu ibareyi herkes görmüştür. Peki evinize gelen satıcılardan alışveriş yapıyor musunuz?

Devletimize zarar hem de geçenlerede izlediğim bir haberde, bir kadın 2 tane fırın alıyor bu pazarlamacılardan, adam sağlam olanı deniyor ve çalıştığını gösteriyor. Ürün satışı bittikten sonra iki tane çalışmayan fırını bırakıp çekip gidiyor. Sonrası malum.

Siz satıcı veya pazarlamacılardan alışveriş yapıyormusunuz.

#EvinLevin #PazarlamacılarTehlikeli #EvinLevinSoruyorSatıcı ve pazalamacılar giremez! Bu ibareyi herkes görmüştür. Peki evinize gelen satıcılardan alışveriş yapıyormusunuz ??Satıcı ve pazalamacılar giremez! Bu ibareyi herkes görmüştür. Peki evinize gelen satıcılardan alışveriş yapıyormusunuz ??

1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• ben konuşmuyorum

1|0
    0|0
  • Hiç denk gelmedi

1|0
    0|0
  • Hayır almam. ama şimdi hatırlıyorum çok eskiden şeyler meşhurdu bilmem bilir misiniz bu su arıtma sistemi kuruyorlardi eve kapı kapı gezip onu yaptırmıştı annem kaç yıl olmus vay be :))

1|0
    0|0
  • Arkasında sağlam bir kurumsal firma olduğuna inandırırsa ve gerçekten dikkatli bir alışveriş olursa olabilir ama çoğu zaman dediğin gibi evinlevin risk teşkil eder...

1|0
    0|0
  • Hic gelmedi gelse bile hic ugrasmam lazim olan birseyi zaten cikip kendim alirim.

1|0
    0|0
  • Yapmam

1|0
    0|0
  • Hayir yapmiyorum 😕

1|0
    0|0
  • Hayır almam

1|0
    0|0
  • herkes ekmeğinin peşinde kimse keyfinden yapmıyo insanlara karşı bu kadar önyargılı olmak neden anlamıyorum

1|0
    0|0
    • Detayı okursan bu fikrin değişebilir ekmeğinin peşinde haksız kazanç ile uğraşmasın.

• yoo annem satıcıdan elektrikli süpürge almıştı ben küçükken bin liraya hemde hala kullanıyo yıllardır

• sizinki hakkıyal iş yapanmış.

• Evimize en son pazarlamacı geldiğinde ihlas marka süpürgeyi bize itelemeye çalışmışlardı.
    Sanırım bir 12 sene önceydi.
    Aldık mı? almadık.

1|0
    0|0
  • Yaptığımız zamanlar oldu 😊

1|0
    0|0
  • onların çalıştığı saatte evde olmuyorum ki..

1|0
    0|0
  • Hayırr

1|0
    0|0
  • Ben apartmana gelirlerse kibarca kovuyorum bu zamanda pek akıllıca değil tanımadıklarına kapıyı açmak

1|0
    0|0
  • Dün o bahaneyle gelen binada bir tane hırsız yakaladık

1|0
    0|0
  • Hayırrr

1|0
    0|0
  • Hayir. Evime oyle insanlari almam.

1|0
    0|0
  • Gelmiyor ki.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • artik binalara giremiyorlar ki

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 7

• hayırr asla

1|0
    0|0
  • Zamanın da almıştık artık akıllandık

1|0
    0|0
  • Asla 🙅

1|0
    0|0
  • güvenilmez oluyor kapıya gelenler dinlemiyorum genelde

1|0
    0|0
  • Hayir kesinlikle

1|0
    0|0
  • evime almıyorum

1|0
    0|0
  • Apartmanımıza giremiyorlar. Girselerde yapmazdım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...