En çok hangi konuda satıcının tavsiye ettiği ürünü alıyorsunuz?

Esnaflık çok farklı bir meslek. Nede olsa serbest meslek :D E haliyle etrafımızda birçok esnaf var ve her esnaf aynı olmadığı için hepsinin sözüne güven olmuyor. Ancak bazı konularda satıcının sözünü dinlemek önerdiği şeyleri almak bizi karlı çıkartabiliyor.En Çok Hangi Konuda Satıcının Tavsiye Ettiği Ürünü Alıyorsunuz ?-Peki siz en çok hangi konuda satıcının tavsiye ettiklerini alıyorsunuz?
#SatıcıTavsiyesi #SahtekarEsnaf #Bıyıklı

0|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Hiç biri inanmam güvenmem kimsenin tavsiyesi değil kendi beğendiğim o çünkü elinde olani kakalamaya çalışir..

0|1
    0|0
    • :D ya geçen gün adam bana 40. liraya uzerinde escape yazan orjinal nike canta kakalamaya calisti sen ne diyosun :D

• Ben almam işte onu..

• Bende almadim zaten internetten orjinalini siparis ettim

• Bir kere satıcının tavsiye ettiği bir kitap aldım, sonrasında bu tür şeylere tevbe ettim. O ne biçim monoton bir kitaptı öyle!

0|0
    0|0
  • Aksesuar fakat her satıcının tavsiyesine uymam

0|0
    0|0
  • Kitap, bizim Mete Abi adam gibi adamdır, önerdiği kitapları adına bakmadan dahi okurum:D

0|0
    0|0
  • Kozmetik 😍😍😍😍

0|0
    0|0
  • Bimden alışveriş yapıyorum bu yüzden nssjshs

0|0
    0|0
  • Çevremdeki marketlerde sebze-meyve ve et reyonunda çalışanlarla güzel bir sohbetim var. Oradan birşeyler alacağım zaman iyi olup olmadığı konusunda ya da tazeliği konusunda sağolsunlar tavsiye verirler ben de buna göre karar veririm.:)

0|0
    0|0
  • Ablam alırmısın 1 lira 1 lira 1 liraaââââ

0|0
    0|0
  • Esnaf gereksiz bir kitledir. Ben marketlerden alıyorum. Esnaf milletini sevmem. İşleri güçleri dükkan önünde onun bunun dedikodusunu yapmak.

0|0
    1|0
  • makeup artistlerin tavsiye ettikleri

0|0
    0|0
  • kimseden tavsiye almıyorum

0|0
    0|0
  • Kitap konusun da tavsiyeleri dinleyip aldığım oluyor

0|0
    0|0
  • Hiçbirini dinlemem. Kozmetik ve giyim çalışanlarının bir halttan anladığı yok

0|0
    0|0
  • Kendi bildiğimi okurum

0|0
    0|0
  • Eğer satıcı bir şeyi tavsiye ediyorsa onu asla almam

0|0
    0|0
  • Meyve

0|0
    0|0
  • Kitap.

0|0
    0|0
  • Ben biraz yatkınım ona, ne tavsiye ederlerse alıyorum. :/

0|0
    0|0
  • Avon vb

0|0
    0|0
  • Hic biri kendi bildigim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 13

• Esnafım
    Bizim insanımıza iyilik yaramaz
    Hangi ürünü översen müşteri kesin bu elinde kalmıştır bize kakalamaya çalışıyo diye düşünüp geri cayıyo
    Hangisini istiyorsa onu veririm
    Parana göre mal var

0|0
    0|0
  • David Beckham'da burdan aldı diyosa hemen tav oluyorum... David Beckham yani o aldıysa bende alırım 😕

0|0
    0|0
  • Elindeki kalitesiz veya tatmin etmeyecek olanı satmak için k*çını yırtan esnaf yaptığının ticaret olduğunu zannediyor. Hele avmlerde resmen ticaret o*ospuları

0|0
    0|0
  • Satıcı tavsiyesini nerdeyse hiç dinlemiyorum :D Çünkü birşeyi almadan önce en ince detayına kadar araştırıyorum :D :D

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımın/kullananların tavsiyesini almak benim için çok daha önemli.
    Satıcıya tavsiye etmesi için süre tanımam pek

0|0
    0|0
  • Valal genelde tavsiyeler disinda alirim ben :/

0|0
    0|0
  • Göklek aldım iyi kazıklado beni defolu malın kakaladı bana

0|0
    0|0
  • Karpuz secerken

0|0
    0|0
  • Sorarim ama onun dediginin tersini alirim.

0|0
    0|0
  • kimse kimsenin iyilğini istemez. ticarette böyle değil tabiki daha çok para tuzağı. işini gördükten sonra atar çöpe senin şikayetlerinde ilgilenecek değil ya.

0|0
    0|0
  • Satıcı tavsiyesi dinlemiyorum

0|0
    0|0
  • bakkal

0|0
    0|0
  • saglamlik ve kullanisli olmasi

0|0
    0|0
Yükleniyor...