Hediyeleşmek güzeldir! Hediye alırken cömert misiniz yoksa cimri mi?

Birilerine hediye alırken eliniz sıkı mı yoksa cömert mi davranırsınız?

#EvinLevin #CimriCömert #EvinLevinSoruyor

Hediyeleşmek güzeldir! Hediye alırken cömert misiniz yoksa cimri mi ??

1|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kendime olduğumdan daha cömertim hediye alırken. sünnet çünkü :-)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Ay çok comertim demek ne kadar doğru olur bilemiyorum ama sevdiğim insan için canımı vermekten geriye kalmam. Daha 13-14 yaşlarımda bile okul gezilerinden küçük kız kardeşim için hediyeler getirirdim. Büyüyünce hediyelerin miktarı ve fiyatı da arttı tabii. Bugün samimiyetine inandığım birisine çikolata aldım mesela. Daha önce başka birine parfüm almıştım Vs. Ama bunlar baya pahalı olanlarindandi dhdjsnbsh. Dediğim gibi iste seviyorsam elimde ne var ne yok veririm çekinmem ama sevmiyorsam günahımı dahi vermem. Bir esyama milyon dolarlar verse de satmam. Bugün hediye olmasa bile eski eşyalarımdan bir kaçını ucretsiz verdim öğrenci arkadaşlara. Hiç cimri olamadım ya bizim ailede genetik biraz bu eli bolluk xd

1|0
    0|0
  • Cömertim .. Aklını alırım kızın başından.. Şoka sokarım adeta.. İnternetten takip ederim genelde neler neler çıkıyor sadece o güne ait alımlar da.. En son aldığım saat 1.949 dan 394 liraya düşmüştü.. :) :) :)

1|0
    0|0
  • evet direk parasını veririm

1|0
    0|0
  • Cimrilikte üstüme yok 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Cömert davranırım her zaman

1|0
    0|0
  • Merhaba sevgili Evinlevin,
    Hediye alırken cömert davranıyorum ve herkesin cömert davranması gerektiğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • hahaha ne güzel cevaptı öyle 😊😊 sizede Merhaba Aescubvrath (tanımlanamayan cisim)

• Cömertim

1|0
    0|0
  • O an kı maddi durumuma göre

1|0
    0|0
  • Cömert

1|0
    0|0
  • Cömertlik kamil imanın bir meyvasıdır. Kimse ben cimriyim demez, tıpkı bakkalın yoğurdunun ekşi olmasına rağmen, yoğurdum ekşi dememesi gibi.

1|0
    0|0
  • Bütçemin yettiği kadar cömertim 😂

2|0
    0|0
  • Cömert olurken fazla uçup karşıdakini ezmemek lazım :)

1|0
    0|0
  • Hediyeleşmek elbet güzeldir. Cömert ve cimrilikten daha önemlisi karşıdakinin bunu nasıl gördüğüdür.

1|0
    0|0
  • dibine kadar harcarım..

1|0
    0|0
  • İhtiyacını görecek hediye alırım alırsam.

1|0
    0|0
  • Hediye almayı da vermeyi de çok seviyorum :)

1|0
    0|0
  • Cömert.

1|0
    0|0
  • En son hediyeyi 18 yaşımda seçme seçilme hakkı olarak verdiler başka hediye almadım 🤔

1|0
    0|0
  • işte mesela cebimde 200 lira varsa o an 100 lirasına hediye alabilirim öyle yani

1|0
    0|0
  • Fakirim.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 16

• sevdiğim bey söz konusu olunca cömertim en son sevgililer gününde çok güzel bir kutuu hazırlamıştım içinde çok güzel bir gömlek hoş bir parfüm kendi parfümüm gül yaprakları notlar ve evlendiğimizde evimize koymamız in çok güzel bir süs bide uzun mektup eskiye yönelik bişey olsun istedim 😍😍

1|0
    0|0
  • Cömertim

1|0
    0|0
  • Cömert olduğu mu söylerler genelde aldığım herşey beğenilir ;)

2|0
    0|0
  • Kendime alırken o kadar para vereceğim için içimin acıyacağı şeyleri hediye alırken umursayamıyorum. Karşımdakinin beğeneceği bir şey gördüğümde gücüm yetiyorsa direkt alırım 💪

1|0
    0|0
  • Cömertte değilim, cimri de değilim. Ortasını iyi ayarlıyorum.

1|0
    0|0
  • Sevdiğim insanlara alırım genelde oyüzden maddiyatta bakmam hoşuna giden birşey olsun isterim..

1|0
    0|0
  • Kimin için aldığıma göre değişir..

1|0
    0|0
  • adamına göre cömertim. cimri bir arkadaşıma enayi gibi pahalı alamam

1|0
    0|0
  • hediye verirken hep en güzelini almak için uğraşırım sadece hediye verirken değil genel anlamda cömert biriyimdir

1|0
    0|0
  • Cimri değilim

1|0
    0|0
  • comertim ama yerine göre

1|0
    0|0
  • Hediye almayı severim bu konu da cömertimdir.

1|0
    0|0
  • cömert, iyisini almayi tercih ederim.

1|0
    0|0
  • Comertim

1|0
    0|0
  • Cömertm

1|0
    0|0
  • comertim en ıyısı olsn en ıyısıyse pahalılıgına onem vermem