Her hediyenin bir değeri vardır! En son aldığınız manevi hediye nedir?

Bazıları için maddi açıdan değerli hediyeler daha anlamlı gelir, bazılarınada manevi açıdan değerli hediyeler kıymetlidir.

En son aldığınız manevi hediye nedir? Sizi mutlu eden veya hüzünlendiren.

Benim ki ananemden, anneme ondanda bana geçen, gümüş bir kolye tarif edilmez bir mutluluk yaşamıştım.

#EvinLevin #ManeviHediyeler #EvinLevinSoruyorHer hediyenin bir değeri vardır! En son aldığınız manevi hediye nedir ??

3|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Halhal almıştım bir arkadaşıma. Üstünde isminin baş harfi asıliydi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Okuldayken, bir yerde staj yapmayı çok istemiştim, çok sevdiğim bir hocamda bu isteğimi görüp o kadar not ortalaması yüksek vatandaş varken beni oraya sokmuştu :) :) ve orada çalışmam için bir sürü kitiap hediye etmişti sanırım bu aldığım en güzel hediyeydi diyebilirim :) :)

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum ki.

1|0
    0|0
  • Manevi hediyenin maddi karşılığını aramanızda bir ironi var gibi hissettim. Lakin benim aldığım son manevi hediye, bir arkadaşımın bir müzik türünü bana tavsiye etmesi olmuşdu.

1|0
    0|0
  • Ne yazık ki hiç kimseden bu türden bir hediye almadım

1|0
    0|0
  • bana hediye alınmasını pek sevmem.
    O yüzden beni iyi tanıyanlar, hediye almazlar.

2 bira ısmarlasalar, bende yüksek maneviyat uyandırır :D

1|0
    0|0
  • Tanışmamıza vesile olan romanı hep saklamıştım Doğum gününde onu hediye ettim 😊😊

1|0
    0|0
  • Hic hediye almadim :/

1|0
    0|0
  • Forma aldim

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Manevi bir hediye almadım ve vermedim

1|0
    0|0
  • Hiç almadım

1|0
    0|0
  • Maddi manevi hiçbir hediye almadım kimse o kadar takmadı beni çünkü ben fazla takarım. Bilet sayılır mı? Otobüs biletini daha saklıyorum.

1|0
    0|0
  • arı kovanı :D

1|0
    0|0
  • Bir Şiir

1|0
    0|0
  • şimdi millet hediyeyi boş ver, hep sinek , anca ver ver ver... genelledim ama biraz öyle.

1|0
    0|0
  • Hediyeleşmek sünnettir :)

1|0
    0|0
  • tanımadığım küçük bir çocuk çikolatasından bir parça vermişti. gözünde nekadar kıymetli olduğumu hissettirmişti bana.

1|0
    0|0
  • Gözyaşı

1|0
    0|0
  • Tuvalet kagidi😄 kalbim cok temiz al bunu poponda temiz olsun demislerdi 😄😄😄😄

1|0
    0|0
  • kolye yaptım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 25

Yükleniyor... ;