Ayakkabı seçimi?

Arkadaşlar adidas dragon kullandım 3-4 sene işimi gördü fakat artık hem deforme oldu iyi bakamadığımdan dolayı hem de internette gezinirken çok daha hoş ayakkabılara denk geldim bunu o zamanlar 180 tl ye almıştım şu an max 220 tl ye kadar çıkabilirim adidas dragon modeli dışında bir ayakkabı istiyorum internette bir kaç beğendiğim ayakkabı oldu fakat internet üzerinden ayakkabı almak içime sinmiyor dükkana girip denemem lazım çünkü bazı beğendiklerime bakıyorum ulan bu spor tarz ile çok iyi gider fakat pantalonla dragondaki gibi kötü durur diyorum kendi kendime ben normalde çok spor tarz takılan biriyim arkadaş ortamına girmedikçe pantalon giymem genelde tek dolaşmaya felan çıkıcaksam spor bir eşofman alt giyerim alta o yüzden hem pantalonla iyi giden hem de spor eşofmanla iyi giden bir ayakkabı istiyorum dragon pantalonun altına hiç gitmiyodu bunu sonradan kendi giyim kuşamıma felan dikkat etmeye başlayınca farketmiştim

sizin önerebileceğiniz istediğim tarzda bir ayakkabı var mı? bu hafta içi karar vermem gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum

Ayakkabı seçimi?

mesela bu 3'ü beğendiğim fakat kararsız kaldıklarım pantalonun altına gider mi gitmez mi konusunda

0|0

En İyi Kız Görüşü

• ortadaki çok şık :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 550 domalıp 2017 siyah runeasy air max aldım
    Mallık olarak görmüyorum ama ger şeyin altına gidiyor
    En üstteki onla aynı kalemde orjinal al gerisi boş

0|0
    0|0
    • aralarında benimde nike en çok hoşuma giden de air max gibi her şeyin altına gidicek cinste durmuyo pek olmadı karar veremezsem mağazası buraya yakınmış gidip sorarım stokta varsa bunlar deneyip içime sineni alırım

Ayakkabı Modası

Kızlar Ne Diyor 2

• 1. al

0|0
    0|0
    • bunların dışında önerebileceğin var mı? hem pantalon altına yakışan hem de eşofmanla da gidebilecek max 250 tl aşmıcak

• yok bn cok spor giymrm

• üçünüde al karısık giyersin

0|0
    0|0
    • 450 - 500 tl civarı ediyor max. 220 belki 250 ye kadar çıkabilirim 2. ve 3. cüyü alabilirim o fiyata 1. zor nike olduğu için kafadan 190+ fiyattan başlıyor

• hem pantalonun altına gidicek hem eşofman altına gidicek bir ayakkabı lazım bunların dışında da önerebilirsin varsa bildiğin

Erkekler Ne Diyor 1

• sonuncuyu beğendim abi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;