Aliexpress alisverisim gelmedi?

Arkadaslar aliexpressten ayni magazadan 2 tane kap siparisi verdim china post ordinary small packet ile. 22 gun oldu gelmedi. Aliexpressten ilk siparisim cok mu sabirsizim bilmiyorum :D Ama 5 mayista gonderilen ulkeden cikis yapildi dedi 15 gundur takildi orda varis ulkesine ulasti olmuyor bir turlu. firma da yuksek puanli %98,7 olumlu bildirimi baya da siparisi var sizce gelirmi cok stres yaptim?

0|0
87

En İyi Erkek Görüşü

• Aynısı bana oldu 2 ay gelmedi. Bende para idaresi istedim 5 gün içinde iade olacağını söylediler. Bakalım ne olcak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gümrükte takılmış olabilir. bir de mağazanın güvrnilir olması yüzde yüz ürünün sana geleceği anlamına gelmiyor. çünkü biçoğu alıcı onaylı yollamıyor bile. gümrüktrn geçip pttye teslim edilmiş olsa dahi ürün eline gelmeyebilir. dediğim gibi alıcı onaylı olmadığı için kuryenin insiyatifine kalmış. gelip kapıya bırakıp giden var. hiç teslim etmeyen bile var. paketin küçüklüğü büyüklüğü de önemli değil. çok yüksek meblağlı bir ürünse de teknolojik alet olabilir şüphesiyle gümrükte sorun çıkarıp geri yollayabiliyorlar. ya da teslim edilmiyor. bu tür aletlerin vergi meselesi dolayısıyla yurt dışından ticari amaçlı getirilmesi yasak olduğu için. bunların hepsi bir ihtimal.22 gün olmuş daha.40 60 gündede gelebilir. en erken 15 20 günde geliyor zaten. biraz daha bekle ve mağazayla iletişim kurmaya çalış.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• 2.5 - 3 ayı bulduğu oluyor ama geliyor. Takip sistemi çok sağlıklı işlemiyor. Çoğu teslim aldığım paketlerin, en son yurtdışından çıkış gözüküyor gerisi sistemde gözükmüyor. Ortalama ulaşım 1.5 ay sürüyor.

0|0
    0|0
  • 22 gün oldu diyorsun daha 10 15 gün sonra elinde olur yurt dışından geliyor sonuçta

0|0
    0|0
  • Dispute aç para iadesi al. Belki malzeme ulaşabilir bile :) :)

0|0
    0|0
  • Ben kolye sipariş ettim 2.5 yıl geçti hala bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Benim 45 gun De geldi

0|0
    0|0
  • kap?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 3 ayda geldiği oluyor kasma gelir

0|1
    0|0
  • Gelir biraz daha bekle

0|0
    0|0
  • Gelir , gemiyle geldiği için geç geliyor eğer hızlı iade yapmadıysan :)

0|0
    0|0
  • 2.5 3 ayı bulur sakin ol gelir ya

0|0
    0|0
  • Barkod numarasını ek yakın ptt şubesine ver. Hızlandırsınlar. Bu kadar uzun sürmemeli.

0|0
    0|0
  • 3 4 ay sonra bile gelebiliyor bazen

0|0
    0|0
  • dispute aç ya da satıcıya mesaj yolla benim arkadaşım fileli çorap almıştı taaa aliexpressten bayadır gelmedi sonra mesaj attıktan 1 gün sonra geldi

0|0
    0|0
    • ama onunki baya olmuştu 22 o sitenin gönderim süresine göre normal yani :D

• hahahha tamam ozaman bekliyim tesekkurler :)

Yükleniyor... ;