Fiyatı 971 bin lira olan bir kol saatinden beklentileriniz neler olurdu?

Fiyatı 971 bin lira olan  bir kol saatinden beklentileriniz neler olurdu?

Hublot’un Ferrari’ye özel ürettiği titanyum bir saat. Sadece 50 tane üretilmiş. Ne gibi özelliklere sahip belirtilmemiş ilanda. ‘Fazla söze gerek yok, Hublot!’ yazıp geçmişler. Ama bence zamanı durdurma, geri alma, ileri sarma gibi özellikleri olması muhtemel bir saat sanırım.

Ayrıca Ekşi Sözlük’te okuduğum rivayete göre “Hublot mp-05 LaFerrari Watch alabilmeniz için 500 tane üretilen LaFerrari'lerden birinin sahibi olmanız gerekiyor. LaFerrari satın alabilmeniz için de halihazırda garajınızda en az 5 Ferrari olması gerekiyor. Bu da yetmiyor LaFerrari alabilen 500 kişi olsa da sadece 50 saat üretildiği için her 10 LaFerrari sahibinden biri saatin de sahibi oluyor.”

Yani 5 normal Ferrari + 1 LaFerrari + saat = 3263348 milyon dolar.

Olaya bir de fakir gözüyle bakacak olursak bir saate 1 milyon liraya yakın para vermek de nedir? O paraya daire alırsın hocam.

He bu saat bir butona bastıktan sonra arabaya dönüşüyorsa eyvallah o zaman hakkıdır bu para.

Ayrıca 70 TL maxipuan, ücretsiz kargo kampanyaları da kaçırılmayacak fırsat. Bir düşünün derim.
#okyanus

2|3
1653

En İyi Erkek Görüşü

• Milyonlarca doları olan birinin okadar pahalı bir saati alması, asgari ücretli birinin kendisini sıkıntıya sokup hava atacam diye i phone 7 almasından daha abes değil. Rakamlara aldanmayın, paran yokken 1 tl bile çok değerlidir, para bk gibiyse buna paralel olarak elit çevren genişler ve herşeyin en iyisini ve en pahalısını almak zorunluluğu hissedersin kendinde. O saat alacaklarının yanında sadece bir semboldür.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 52

Kızlar Ne Diyor 15

• saatin kaç olduğunu anlayabiliyim yeter. bide her bakışımda bunda saat kaç onu çözeceğim. paramla rezil olacağım yani :D

1|0
    0|0
  • 70 TL maxipuan, ücretsiz kargo kampanyasını duydum ya hemen alırım bir tane :D (Çok para var)

1|1
    0|0
  • hiçbir beklentim olmaz

1|0
    0|0
  • Benı ucurmasını beklerım

1|0
    0|0
  • zamanda yolculuk yapabilmeli

1|0
    0|0
  • istediğim zaman zamanı durdursun falan
    beklerim yani.

1|0
    0|0
  • Eğer o arabaları alacak kadar zengin olsaydım bu saate de o parayı verirdim ancak böyle bir saatin internetten satılıp kargo ile yollanacağına pek ihtimal vermiyorum.

0|0
    0|0
  • 5 ferrarim olsa yine alman o saati😂

1|0
    0|0
  • Aa çok ucuzmus hemen alayım...

0|0
    0|0
  • bir tuşla ışınlayabilmeli...

0|0
    0|0
  • Ben bu saate layık değilim.. ne haddime dndjdj