Yaz için nasıl bu ayakkabı?

Özellkle beyaz istiyorum. Yaz için nasıl bu ayakkabı?Yaz için nasıl bu ayakkabı?Yaz için nasıl bu ayakkabı?

0|0
513

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• hayatım boyunca 100lira ustu kesınlıkle ayakkabı almadm 100de nadir belkı ıkı kere bir hafta sonu gıydgm için hafta ıçleri dıkkat etmem gıyınısıme nebulursam gıyer işe giderim. zatn bir ayakkabıya o parayı verrısem gece onunla berabrr falan yatacagımı dusunuyorum. zevk meselesi tabi hicbir zaman marka kullanmadım için butarz gerksz harcama yapmam. yınede saygı duyarm kndı fıkrmce hosuma gitmedi.

0|0
    0|0
  • Guzel begendim.

1|0
    0|0
  • oha 300 lira ne lan.

0|0
    0|0
  • guzel

1|0
    0|0
  • iyi.

0|0
    0|0
  • Çok sevimsiz bir ayakkabı ya

0|0
    0|0
  • beyaz alma kirlenir

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Kötü.

0|0
    0|0
  • skechers çok rahat ayakkabıdır

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Çok güzel tasarımlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o kadar para verdin sanki o ayakkabı hiç eskimicek yırtılmicak ayak numaran filan buyumicek dimi neyse parasını ben vermiyorum ki ne halin varsa gör ayakkabının rengi kötü ama tasarım olarak iyi 👏

0|2
    0|0
    • Her ayakkabı bir gün eskir yırtılır.. sürekli kullandığm bir marka.. çok rahat. Bir de şu var. Ayağının içinde rahat etmesi önmli. Taş gbi ayakkabıyla gezmek mi pamuk gbi ayakkabıyla gezmek mi. Hıı diosan ki taş olsun aynı parayla 10 tane ayakkabım olsun. O da tercih meselesi.. 😉

• İnsanları ezmek için boş çabalara giriosun. Eziğin tekisin. Anlamycağın konularda yorum yapma bari ya. Hadi işine.

• İç kısmını beğenmedim.

0|0
    0|0
  • dış kısmı güzel ama iç kısmı bir tuhaf duruyor sanki

0|0
    0|0
  • Güzel rahata benziyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...