Nişanlınıza ve annesiyle ablasınane alırsınız?

Nişanlıma kargoda birşeyler göndermek istiyorum o gönderdi benim içim rahat olmadı bende göndericem. siz olsanız hediye olarak nişanlınıza, anne ve ablasına neler gönderirisiniz?

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• onun hediyesinde ne vardi

0|0
    0|0
    • Anneme şal ve krem seti bana ise Fotoğrafımızı, kölye bileklik ve kazağını. bide Karlı şişeler olur ya damat ve gelin olur içinde o toptan

• aynen ya farklı. peki teşekkurler bakacağım mağzalarda belki farklı bişey bulurum.

• kolay gelsin

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmeden böyle şeylere girismem, hadi annesini anlarim da dış kapının dış mandali ablasina neden şimdiden bu kadar yüz veriyorsun

0|0
    0|0
    • Ne biçim konuşuyorsun? neden dış mandal olsun? Evlenmemize 1 yıl kaldı ayrıca ablası Çok iyi bir kadın ve arkadaşım gibi.

• Yardımcı olmak istedim böyle bir tecrübe edinmiştim ama sen daha iki gun tanıdığın insanlari bu kadar benimsemissen diyecek laf yok hayata çok saf bir halde bakıyorsun inşallah senin dediğin gibi iyi çıkar

• yahu iki gün olduğunu nerden biliyosun 5 Yıldır birlikteyiz. Bilip bilmeden yardım edeceksen hiç etme gerçi ettiğin yardım da değil yaşadığın olayı her kesle bir tutma lutfen.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Annesine ve ablasına eşarp alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Tanga al bence hepsine.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;