Cok mu fazla abartiyorum bilmiyorum

Sevgilim 4 gun sonar yurtdisina gidiyor ve 5 ay sonra gelecek, bu kalan gunlerimizde her gun gorusecegiz diye anlastik, bugun bana arabasina baktiracagini soyledi tamam dedim az once aradi 1 saatlik uzak bir ustaya goturmus 1-2 saat surecekmis birde seni daha gec gelip alacagim evden diyor... peki be adam hic mi aklin yok beraber gitsekte beraber beklesek ya araba hazir olurken, kizdim bende, yeter kizip durma diyor.. simdi benim yanima gelecek en fazla 1 saat durup gidecek(kardesi dun yeni geldi askerden birazda onunla zaman gecireyim diye)

ben okadar cok seviyorum ki, uzaklara gidecek diye okadar cok ozluyorum her saniye her firsatta onun yaninda olmak istiyorum onun umrunda degil...
Güncellemeler:
+1 yıl
simdide baska sorunlari cikmis arabanin uzun surcekmis bilmem ne yapcakmis, saat 19.00 olcakmis bende iyi hic gelme ozaman islerini hallet sen dedim, kusura bakma askim diyor bana sanki zorla getirecegiz yanimiza

bu nasil bir sevgidir ki, baska seyler beni gormesinden daha once geliyor hemde birkac gun sonra gidecek olmasina ragmen

kizmakta haksizmiyim :(
Cok mu fazla abartiyorum bilmiyorum
4
1
Görüşünü yaz