Yeni çıkan stres çarklarını kullanan var mı işe yarıyor mu?

Herkesin elinde gördüğüm dönen stres çarkları ise yarıyor mu? Almalı mıyım?
Yeni çıkan stres çarklarını kullanan var mı işe yarıyor mu?

0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Stres gidermiyo ve aksine streslendiriyo. Eline alıcan, bu niye yavaş dönüyo diycen :D jshsha sonra hızlandırmak için bişeyler deniycen falan kafayı yiycen yani emin ol :D

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 105

• Ben bunları stresli anlarımda freezby olarak kullanıp elalemin kafasını gözünü yararım.
    Sakıncalı uzak tutun benden.

3|0
    0|2
  • Bunlar daha moda olmadan evvel ilk kez instagramda görmüştüm. Sonra çok hızlı bir şekilde yayılıp popüler oldu. Zaman zaman etrafımdaki insanlarda görüyorum ama işe yaradığı konusunda şüpheliyim.
    Hele Türkiye gibi bir ülkede bitmek bilmeyen stres varken...

1|0
    0|0
  • Yok be hocam, elinde oynuyorsun hatta çakma mı yoksa niye bu kadar kısa dönüyor falan diye stres yapıyorsun bu seferde. Gerek yok böyle şeylere para vermeye

1|0
    0|0
  • geçen hafta kırtasiyede gördüm adam döndürüp duruyo bir de reklam yapıyo işte stres çarkı geldi diye dik dik bakmışım adama adamda en sonunda istermisin dedi çarkı gösterip sordum bende nasıl stresini alıyomuş bu döndürüyosun o başlıyo dönmeye eeeeeeeeee adam dedi hiç bir işe zaten
    bende yoldan çakıl topla 5 taş oyna daha iyi stres atarsın dedim çıktım :D

1|0
    0|0
  • saçma sapan şeyler :D
    gitsin elindeki anahtarla uğraşsın :D
    bunlar pazarlama tuzağı hep.
    stres filan hikaye.

1|0
    0|0
  • yok be nasıl kullanılır onu bile bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Aaa ne güzel, stres atmak için iyiymiş.

Ben de halka var, onu sıkıyorum
    Bileklere de iyi geliyor

1|0
    0|0
  • Nasıl birşey mış ki bunlar nasıl ne işlevi varmış bakim. Geçen bir kız soru sormuştu Ks de tuvalette bulmuş ta avm de mi be almış eve götürmüş pis kız birde soru soruyordu :))

1|0
    0|0
  • gecen gün yegen geldiğinde elinde vardı tutup cevirdiğinde güya dikkatin dağılıyormuş yani kafayı ona yorunca baska seyleri unutmak gibi dedim itt 11 yasında ne stresin var senin:))

2|1
    0|0
  • kimsede görmedim ve duymamıştım, ta ki ders verdiğim öğrenciler "hocam stres çarkınız var mı?" diye sorduklarında "o ne la?" diye tepki verene kadar :D

2|0
    0|0
    • Maşallah ☺️ne öğretmenisiniz? Yalnız bir öğretmen öğrencilerine lan kelimesini kullanır mı hiç , soruyorum size?

• Bu arada lise matematik dersi mı ? 😃 Hocam ya şu trigonometriyi nasıl halledicem ben bir sürü formül var bir el atın lütfen 😞 hangi şehir bu arada?

• @Ey_aşk_nerdesin şu an ki öğrencilerim ortaokul 6. sınıflar. lise 1 matematiği de verdim ama bir yerden sonra beni de aşan konulara geliniyor :) yani öğretmem için konuya hakim olmam gerek, ama hakim olmam için de önce benim çalışmam gerek o konulara. o yüzden pek o topa girmiyorum açıkçası :)

• Almayı düşünüp, sabah kuruyemişcinin camında "Stres çarkı gelmiştir" yazısını görerek vazgeçtiğim zımbırtı.

1|0
    0|0
  • Bunun yerine örgü ör. Hem stres atmış, hem de bir şeyler üretmiş olursun.

2|0
    0|0
  • Bir anda heryerde boy gösterdi sanırım. Bende tesadüf dün gördüm birşeylere bakınırken. Alayım dedim ama bizim stresimizi bu almaz. Hepimize birer tane mazlum lazım :))

https://imgim.com/8156incit4027506.gif

1|0
    0|0
  • Yumruk atmadığım zaman rahatlayamiyorum ben

5|0
    2|0
  • Aldım açıkcası pek stres attığı söylenemez fakat can sıkıntısını az biraz alıyor.

1|0
    0|0
  • sen al dene yararsa isine bende alacam stresliyim :)

1|0
    0|0
  • sanmiyorum

1|0
    0|0
  • Sacma sapan bir sry buna inan beyinsizlerde cok

1|0
    0|0
  • Denge bilekliğini cahillere , denge sağlıyor sağlık açısından önemli diye servis eden bir pazarlama tuzağı , noooolur saçmalamayın 😒

1|0
    0|0
  • dönüyo falan güzel aslnda

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    85

Kızlar Ne Diyor 97

• Bende merak edip 20 liraya aldım bir tane oda pahalı gelmişti ama orijinal dedi satan kişi iyi tamam dedim bende, bünyeden bünyeye değişir aslında ama hafiften işe yaradığını söyleyebilirim, rahatlatıyor.

1|1
    0|0
  • kullanmadım hic

3|1
    0|0
  • ben kullanıyorum cidden rahatlatıyor. başta ben de inanmamıştım ama gergin veya düşünceli olduğumda alıyorum elime ciddi anlamda işe yaradığını gördüm kendimde

1|0
    0|0
  • Her dönem farklı farklı şeyler çıkıyor renk değiştiren yüzükler çeşit çeşit "özellikli" bileklikler sıra bunlarda bundan sonra başka ürünlerde amaç insanlara oyalanabileceği ufakta olsa ümit bağlayabileceği bir şey verip parasını almak hop ondan sonra yeni bir ürün.

1|0
    0|0
  • Benim stresimi alabileceğine inansam anında alırdım da henüz öyle bir şey yapılmadı çok acı. 😂

1|1
    0|0
  • benim oğlanlar almış da ben anlamadım ne için alınıyor? döndürünce stres gidiyor mu :)))) komik yahu! çocuktur kıramadım, herkeste varmış noluuurr anne deyince al bari dedim. koca koca insanların ne işi olur oyuncakla ben de bunu anlamıyorum. :))

2|0
    0|0
  • Almadım ama duyduklarıma göre almam

1|1
    0|0
  • aliyorsa ben de alayim 😆

1|0
    0|0
  • kullanmadım henüz.

1|0
    0|0
  • onu bırakınca daha strese giriyon alma

2|0
    0|0
  • ben gordum bunları ancak stres çarkı olduğunu bilmiyordum nasıl çevriliyorki :D

1|0
    0|0
  • Nasıl kullanılıyor acaba

1|0
    0|0
  • Insani daha cok strese sokuyor alma bnce

1|0
    0|0
  • Daha çok strese sokuyor ://

1|0
    0|0
  • Evet 😂 güzel , hırs yapınca strese sokuyor o ayrı 😂 ama ben sevdim iyi , çok sert ama ya kendime zarar veriyorum oynarken 🤒😁

1|0
    0|0
  • Ya adamin gözünü bozar bu.

1|1
    0|0
  • Yarıyan var yaramayan var arkadaşım daha da çok stres yaptığını söylüyor sanırım bünyeden bünyeye değişiyor :D

1|0
    0|0
  • ne ki bu

1|1
    0|0
  • Bende var eh işte pek işe yaradığı söylenemez

1|1
    0|0
  • para tuzağı

1|2
    0|0
  • Kızlar Devam