Yeni aldığınız ayakkabılarınıza pantolonlarınıza elbiselerinize nasıl bakıyorsunuz?

Giydiğiniz gün hemen yıkıyor musunuz? Hemen ütülüyor musunuz napıyorsunuz? Yani benimkiler hemen soluyor rengi?

Güncellemeler:
Güncel
GünceL

0|0
1315

En İyi Erkek Görüşü

• Jeanleri yikama fazla. Tişörtler zaten belli bir ömrü var. Onun dişinda en babasi 2 sene ya dayanir ya dayanmaz. Hadi 1 sene olsun..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben çocukken bayramda ayakkabı kıyafet aldığımda 90 arda boyle gelenek vardı baş ucuma koyar uyurdum... böyle uyumlu olmasına çocukken bile dikkat ederdim... halen daha 8-9 sene önceki convers im duruyor. ayakkabılarıma güzel bakıyorum ancak kıyafet için bir şey diyemem :(

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Kartla taksit yaptırdığım için iyi bakarım örneğin şu an 2. taksidi geliyor çoğunun :D Ama en çok beyaz pantolonu gözüm gibi bakıyorum temizlemesi zor 😁😁

0|0
    0|0
  • Yıkatıp giyiyorum pantolonu ayakkabıyıl da direk

0|0
    0|0
  • Üstüme giyip bakıyorum 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Beyinleriniz savaşsın istedim, ama görüyorum ki silahsızsınız bayım.

• Bayanimmi mı demem gerekiyor şimdi
      Ben ütü ya da yıkama olayı yapmıyorum beynin savaşmıs olsa erkeğin ütü ya da yıkama yapamiyacagini bu işlerden anlamiyacagini bilirdin haliyle üstüme giyerim solunca balığa giderken kullanırım sonrası mağlum eskiye çıkar kapişmi 😉

• hemen rengi soluyorsa çok dandik şeyler alıyorsun demek ki. Elbiselerin giyilmeden yıkanmasını önermiyorum. Özellikle de kot pantolon.

0|0
    0|0
  • biz solmasindiye giymiyoruz

0|0
    0|0
  • Durmadan aynı pantolonu giyince rengi soluyor 2 pantolon olunca :D

0|0
    0|0
  • Ayda bir yıkanır makinaya nasıl atıyorsun peki..🤔

0|0
    0|0
    • Normal atıyom nasıl atıcamki

• Demek istediğim makinaya atacağın zaman kıyafetlerini ters çevirip yıkaman aynı şekil dede ütü yaparken de ters den ütü yapman ve üzerine bir bez atıp ütü yapman lazım ki ütünün izi çıkmasın bu şekilde yaparsan kıyafetlerin erken solmadan daha uzun süre kullanırsın çak dın mı köfteyi.. 😉

• Önemsemiyorum

0|0
    0|0
  • Hepsine aynı davranım :)

0|0
    0|0
  • Ben sadece yıkıyorum bakım falan yok paçasından ipleri çıkarsa onları kesiyorum

0|0
    0|0
  • hep aynı gözle bakıyorum,

0|0
    0|0
    • Beyinleriniz savaşsın istedim, ama görüyorum ki silahsızsınız bayım.

• savaştan korkanlar bahaneler üretirler icraat değil laf kalabalığı seni şair yapar ama girgusuzlugunu gizkeyemrzsin

• direk ütülüyorum ayakkabıyıda aldığım gibi giyiyorum

0|0
    0|0
  • Hemen giyer kullanırım. Yeni yeni yıkanması gerektiğine dair haberler görüyorum.

0|0
    0|0
  • Aldığın ne olursa olsun markasından ziyade malzeme ve işçilik kalitesine bakacaksınız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Yeni aldığım kıyafetleri yıkamadan giymiyorum, bazı kıyafetlerimi de elde yıkıyorum. Çamaşır makinesinde yıpranıyor.

0|0
    0|0
  • alıyorum atıyorum gardolabına 👍🏻😂

0|0
    0|0
  • giydikten sonra yıkarım. yine de giysilerim solmaz. aynı dokuda giysileri aynı dokuda olanlarla kısa programda atıyorum. deterjanı az kullanıyorum. bilemedim.

0|0
    0|0
  • rengi soluyorsa kaliteleri iyi dgeildir daha iyi seyler secmee calis yikarken surekli yikama ozman da solar ve omrunu kisaltirsin giysilerinin camasie makinesinde genelde 40-50 derecede falan yika eger ozel yikanmasi gerekenler varsa onlar 30 falan oluo bakarsin barkodlarindan ve deterjani cok koyma;)

0|0
    0|0
  • kıyafetlerimi alır almaz etiketini çıkarıp makineye atarım kabinde benden başka biri giyinmistir diye

0|0
    0|0
  • Bişey yapmıyorum chj

0|0
    0|0
  • Aldığım gün yıkıyorum

0|0
    0|0
  • Kıyafetleri yıkamadan giymem

0|0
    0|0
  • Hemen yıkıyorum ama kuru temizlemeye yolladıklarımda var yoksa dediğin gibi rengi soluyor

0|0
    0|0
  • aldığımda yıkıyorum kirlenene kokana kadar giyiyorum 😂

0|0
    0|0
  • Soluyor

0|0
    0|0
  • Giymeye kıyamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...