Sorum evlilik tecrübesi yasamis bayanlar ve baylara

Esinizi evlenmeye nasil ikna ettiniz veya nasil ikna oldunuz? Ikna cabasi nekadar sürdü?( ay, yil) Pesinden kosturma durumu oldumu?

Sorma nedenim: 1 yildir biriyle görüsüyorum. Cok iyi anlasiyoruz, birbirimize herseyi anlatiriz güveniriz, sirlarimiz dahil. Ben anlattigim kisiyi zor bir sürec yasarken tanidim ve hep yaninda oldum. Cok istiyorum ama Bana bazen uzak davraniyorsun, birsey hissedemiyorum diyerekden kabul etmedi. Bende sadece arkadas olarak yaninda oldum herzaman. Tabiki onu sevdigimi hep biliyordu. lakin son 2 aydir kendisi cok caba sarf ediyor adim atmam icin, dün ilk defa konusurken telefonda böyle olmani cok bekledim dedi. bir ara kontagimiz kesilme kontasindayken kendisi hep mesaj atti bana, hep birsekilde irtibatta olmamizi sagladi. Aramizda uzaklik epey var ama arada hep bulusma imakinimiz oldu, önümüzdeki ay benim oturdugum yere gelecek ayle ziyareti nedeniyle ve benim icin. Kendisi 19 yasinda ve 2 yil sonra okulu bitiyor, bende 22 yasindayim. Bana okulu bitince nisanlanmak isterim dedi karsima cikarsa iyi biri imali sekilde. Ve ilk defa bukadar yakinlasdik, oda istiyor artik ama tam kazanmam icin onu önümüzdeki 2 hafta cok önemli, burda yanimda olacak sonucda.

Cevaplariniz icin simdiden tesekürler :)
Sorum evlilik tecrübesi yasamis bayanlar ve baylara
2
0
Görüşünü yaz