Objektif olarak söyleyin bu masada ve sandalyelerde defo var mı yok mu?

Mayïs ayında lanet olasïca bir mobilya mağazasından masa takımı aldık aldïğımïzda bize 3 gün içinde geleceğini söylediler fakat biz masanın gelmesini 20 25 gün kadar bekledik. Sürekli bizi bugün yarın diye oyaladılar, Masa geldi ama sipariş ettiğimiz masa değildi üstelik çatlak vardı defoluydu sipariş ettiğimizi isteriz dedik tamam şimdi onu kullanın şimdilik, masa gelince değiştirelim dediler tamam dedik demez olsaydık sonra bir baktık sandalyelerde defolu onların da değiştirilmesini istedik hic birini yapamayız sandalyede masada üretimden kalktı başka model sandalye ile değiştirelim dediler bizdeki sandalyelerdn de düşük model sallanan iki gün sonra kirilacak kadar dandik sandalye getirip bir de üstüne para istediler. Ben sinirlendim telefonda görevliyle kavga ettik şerefsizler isinizi düzgün yapın dedikten sonra tamam masaları alalıp hemen yarin gelin paranizi geri alın dediler. Kardeşim ertesi gün gitti parayı geri vermediler. Biz de tüketici haklarına başvurduk ramazan bayramından 1 hafta önce dava açıldı hala beklemedeyiz. Satïş görevlisi davayı geri çekmezseniz sen bana hakaret ettin diye dava açarım sana dedi ben de aç istediğini ben kötü bir şey demedim hakkımdan da vazgeçmem dedim kazanabilir miyiz davayı?
Paramızı geri alabilir miyiz?
Güncellemeler:
+1 yıl
Bir avukat varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim
5
3
Görüşünü yaz