Ahmet bey Dehşetle Sordu, Rus'ların Köpeklere Yaptığı Eziyete Bak, Alışverişlerde Köpekleri Mi Kullanıyorlar?

Ziyaretime gelen Ahmet bey, Minsk'deki bir McDonalds'a gitmişti. Dehşet içinde geri döndü, Hayvanlara bu yapılmaz diyordu. Hamburger almış, kasadaki kız 7 ruble 50 köpek demiş. Ahmet bey delirdiniz mi 50 köpek nereden bulurum, sokağa çıksam 1,2 köpek ancak yakalarım demiş. Kız o zaman 8 ruble verin ben size 50 köpek veriyim demiş. Korku ve dehşet içinde Ahmet bey olmaz beni ısırır parçalarlar 50 köpek olmaz demiş. Kız kutuyu göstermiş oraya atabilirim o zaman demiş. Ahmet bey kutuya bakmış ve Tip boks yazısını görünce Ruslar boks ile tipimi kaydıracak, köpeklere parçalatacak diye koşarak geldi. çantasını aldı, gidiyorum buradan dedi. Ya, benim de köpeklerim var diye elimi cebime atınca, 'sen de mi?' diyerek havaalanına koşup Türkiye'ye gitti.
Gece gece aklıma ne biçim fıkra geldi, yazar mıyım, komik mi bu?
Güncellemeler:
+1 yıl
bütün gün evde tamirattan sonra bozuk paralar gözüme ilişince bu aklıma geldi, ve bir de ks'de saatlerce kaldım. Bu akşam çıkmalıyım, yoksa saçmalıyorum :)
+1 yıl
qwertyuıopğü
Ahmet bey Dehşetle Sordu, Rus'ların Köpeklere Yaptığı Eziyete Bak, Alışverişlerde Köpekleri Mi Kullanıyorlar?
2
2
Görüşünü yaz