Sizce nasıl bir süpriz olmalı?

8 aylık evliyim. Eşimin doğum gününde güzel bir süpriz hazırlamak istiyorum. Geçen günlerde tatile gittiğimizde asker arkadaşını ziyaret ettik. Çok mutlu oldu. Bir kaç arkadaşı ile daha toplanmak istediler vs. kış aylarında.. Tabi kii bensiz bir yere gidemez orası ayrı mesela gidemezsin dedim o an için ama anında aklıma şu fikir geldi. Ekim ayında eşimin doğum günü var. Diğer bahsettiği arkadaşı İzmir'de. Geçenlerde gördüğümüz ise Fethiyedeydi. Şimdi diğer arkadaşlarını ayarlayıp, İstanbul'a davet edeceğim veya ikinci seçenek olarak İzmir'e bilet alıp orada toplanmalarını sağlayacağım. Şık bir mekanda doğum gününü kutlayacağım. Mutlu olacağını düşündüm. ( İzmir'e birlikte daha önce gitmedik. Güzel olur diye düşündüğümden 2. seçenek var. Yoksa İstanbul'a davet edeceğim arkadaşlarını.) Tabii ki bütün bunlardan haberi olmayacak. Eğer İzmir'e gidersek son dakika hadi bir yere gdiyoruz diye evden çıkacağız.

Bu fikir güzel gibi geliyor ama evli olarak ilk doğum günü olduğundan dolayı hiç unutamayacağı bir süpriz olsun istiyorum. Daha farklı fikirlere de açığım. Sizce ne yapmalıyım?
Sizce nasıl bir süpriz olmalı?
0
1
Görüşünü yaz