Sizce en iyi çamaşır makinesi markası hangisi, en iyi çamaşır makineleri listesi verir misiniz?

merttcan

Sizce en iyi çamaşır makinesi hangisi? En temiz yıkayan çamaşır makinesi arıyorum. Ne önerirsiniz? Elektrolux, Bosch, ya da AEG Lavamat kullanan var mı? Ya da özellikle merak ettiğim Samsung ve LG tecrübesi olan var mı? Arçelik yazmayın. En iyi çamaşır makinesi markası hangisi ben onu merak ediyorum. Her şeyin en iyisi olsun çünkü bir kere evleniyor insan. Tek seferde en iyi çamaşır makinesi markası hangisiyse o markayı alayım ve kapansın bu defter.

Sizin tecrübenize göre en iyi çamaşır makinesi hangisi?

en iyi çamaşır makinesi hangisi
Sizce en iyi çamaşır makinesi markası hangisi, en iyi çamaşır makineleri listesi verir misiniz?