Zeki kizlar cevaplasin (2) birinci soruda acil isim vardi ozur dilerim?

Gizli Üye
Tekrardan selamlar ben bir kiz sevdim kankaydik ilkin sonra asik oldum acikladim kendisine bana yok dedi... bu olay 1 yil felan var tabi yok deyince bende inat ettim pesinden kostum 1 bucuk yil boyunca elimden geleni yaptim kizin gozune girmek icin simdi bir arkadasinin facesini almis beni faceden ekledi selam yazdi konustuk bana yakisiklisin benle cik dedi bende hayir bir sevdigim var dedim sonra bana samimi oldu "ilk konustugumuz gunden beri " benden o sevdigim kizi anlat dedi bende iyi bir anlattim hatta fotolarini gonderdim kizim ismini sordu bende soyledim sonra foto gondereyimmi dedim evet dedi 2 tane foto gonderdim bana sevdigim kizin facesini gonderdi soy ismini soylememistim cok kez hatasini yakaladim yani 100 de yuz benim sevdigim kiz cok acigini yakaladim neyse 3 ve 4 gun konustuk sabah oglen aksam dun konusmayi kestim nedenini yazicam. Simdi arkadasinin hesabinda bana askim diyor bana seni seviyorum diyor hatta bana diyordu sevdigin kizin fotolarina opucuk at ozlediysen daha benzeri cok var kisa kesim dun aksam sevdigim kiza ayicikli kalp gonder dedi gonderdim bana hayirdir askami geldin felan yazdi ben seni sevmiyorum karsiliksiz felan yazdi niye. Ben 3 ay once kalbini kirmistim benim sinifimdaydi eskiden ona demistim senin elini tuttum sacini oksadim sen safsin cok basit bir kizsin sonra ben arkadasinin facesine mesaj gonderdim aksam 4 tu yazdim bisey degismedi uzgunmus gibi yazdim by bide baktim bana 10 tane mesaj gondermis hayir bekle zaman ile alacaksin bukadar cabuk pes etme falan filan ben de mesaji gormemis gibi yaptim faceden cevrim disiyim yarin cevapliyacam. Sizce neden boyle yapiyor..
Güncellemeler:
+1 yıl
Gercek facesinde benim sende fotoglarlarim var mı dedi ben evet dedim bana sil dedi
Zeki kizlar cevaplasin (2) birinci soruda acil isim vardi ozur dilerim?
3
1
Görüşünü yaz