Beyaz eşyayı kız tarafı mı alıyor yoksa oğlan tarafı mı?

Gizli Üye
Açıklamayı okumadan yazmayın lütfen 💜 2 aya ailelerimiz tanışacak. İlişkimiz çok hızlı güzel ve ciddi gidiyor biz de bu durumdan memnunuz benim okulumun bitmesini bekliyoruz. Ailesi beni biliyor annesi ve babası ayrı babaannesi dedesi ve babasıyla yaşıyor. Ara ara babaannesiyle konuşuyoruz çok seviyorlar beni. Daha geçen bir şey görmüş bana almak istemiş söyledi falan. Yeni ev yaptırdılar sevgilim için o evde yaşayacağız büyük ihtimalle. Daha ortada söz gibi bir şey yok ama tamamen benim biraz daha vakit istediğim için bekliyoruz.
Sevgilim 26 yaşında, e yaşi da geldiği için yavaştan bir şey almak istediler.
2 gün önce beyaz eşya seçtik sevgilimle. Daha doğrusu o bir yakınıyla gitti beyaz eşyadan anlayan. Bana hepsinin fotoğraflarını attı beğendik. Eğer olmazsa sonradan değiştireceğiz. Onlardaki düşünce paramız varken onları da alıp koyalım artık her şey pahalanıyor yavaş yavaş diye düşünüyorlar. Beyaz eşyayı bir yerde kız tarafı alıyor diye duymuştum. Biz hata mı yaptık burada bizim bir yanlışımız var mı? Yani onlara siz değil bizim almamız gerekli mi demeliydik? Ya da sesimi çıkarmamalı mıyım alındı zaten diye
Güncellemeler:
6 gü
Fırın, ocak, çamaşır makinesi aldılar bugün de buzdolabını almaya gidecekler. Ortada daha hiçbir şey yokken biz alamayız. Acaba ayıp oluyor mu?
Beyaz eşyayı kız tarafı mı alıyor yoksa oğlan tarafı mı?
10
10
Görüşünü yaz