Ali Express'ten bilgisayar alsam gelir mi? Güvenilir mi? Ne kadar vergi koyarlar üstüne? Ali Express'ten ürün alan var mı?

CevapVerin94
Bilgisayarım çok eskidi dizüstü bilgisayar araştırıyorum. Ama çok pahalı. Benim mevcut bilgisayarım HP Pavilion g6 Windows 8.1 64 bit RAM 4 GB hafıza 194 GB Intel Core i5 Ben en azından kendi bilgisayarım kadar bir bilgisayar bari olsun diye araştırma yaparken gördüğüm fiyatlar 2013'te aldığım bilgisayardan bile pahalı. Lenovo thinkpad 15-14 onlara bakıyorum ama çok pahalı. 7-10 binlerde. Ali Express'te bir Pakistanlı lenovo Yoga C940 14IIL dizüstü çekirdek i7 1.3GHz 16GB 1TB paylaşılan Win10 14 inç UHD bilgisayarı 200 dolara satıyor. Başka bir Pakistanlı da 500 dolara satıyor. Pakistan'ın parasıyla bu 35-80 bin pakistan rupisi ediyor. Acaba bir katakulli mi var da böyle fiyatlar yoksa paraları değersiz olduğu için mi gerçekten böyle satıyorlar. Alsam elime ulaşır mı? Devlet ne kadar vergi koyar. Yine söz konusu bilgisayar 15-22 bin TL. Bilemedim...
Güncellemeler:
27 gü
Ege üzerinden Suriyelilerle kaçak mı getirtsem :D :D :D :D Neden kaçak çay kaçak sigara kaçak içki var da kaçak bilgisayar yok :(
27 gü
Ulan çok mizahşör adamlarsınız ha :D :D :D :D Teşekkürler cevaplar için :D :D :D
Ali Express'ten bilgisayar alsam gelir mi? Güvenilir mi? Ne kadar vergi koyarlar üstüne? Ali Express'ten ürün alan var mı?
7
1
Görüşünü yaz