Hiç alışveriş yapmıyor olmak sizce garip mi?

Gizli Üye
Bazen internette denk geliyorum, millet kargodan, alışveriş sitelerinden falan bahsediyor, kimisi bunlardan şikayet ediyor vs. Benim hiç bu muhabbetlerle bir alakam olmadığını farkettim. Acaba diyorum, bende bir gariplik mi var?

Hiç dışardan yiyecek sipariş etmişliğim yok mesela. Millet böyle şeyleri yapınca bana nedense ilginç geliyor.

Kendi param olmadığından dolayı böyle düşünüyorum sanırım. Ailemle yaşıyorum, onların alışverişle falan hiç alakası yoktur, para da pek yetmez zaten. Onlardan görmediğim için bende de böyle bir alışkanlık yok.

Hiç kıyafet alma durumu da yok bizde. Çocukken neyse de yavaş yavaş büyüdükçe sıkıntı oluyor bu durum. 20 yaşındayım dolapta doğru düzgün tek bir pantolon var mesela. Bazı kıyafetler çocukluktan kalma vs. derken hep aynı şeyleri giyiyorum. İlerde param olsa bile kıyafet alışverişi nasıl yapılır hiç fikrim yok :D Neyseki asosyalim de dışarı az çıktığım için pek farketmiyor. Belki de bu durumdan dolayı asosyalimdir gerçi. Sanırım baya garip bir durum bu :D
Hiç alışveriş yapmıyor olmak sizce garip mi?
1
1
Görüşünü yaz