@sukulentsedumarket instagram satıcısına güvenmeli miyim?

ozlemmet
@sukulentsedumarket rumuzlu satıcıdan 1000 tl lik sipariş Verdim, bayram sonrası ödeme yapacağı söyledim 1 hafta hazırlık süreci var ödemeyi erken yaparsanız bayram sonrasında hemen kargolarız dedi inandım, carsamba gunu bayram geçti kargolamadilar perşembe kargoya teslim ettik dediler cuma günü oldu çok yağmur var dediler ctesi oldu kargo bilgisi paylasacgiz dediler sonra 'korona virüs var bizim suçumuz değil bekleyecksin 'dediler odemeyi havale isterken korona virüs felan yoktu tabi iptal edin siparişimi artik dedim ' yok öyle bir dünya size özel hazırlandı' dediler oysaki paylaştıkları fotoğraftan 200 adet istedim benim için özel aranjman yapın bitkiyi yeniden ekin hiçbirşey demedim cayma hakkını ne oldunu biliyorum ancak hanımefendi çok bilmiş tabi ki , taa salı günü kargoladilar, kargo vasatti 200 adetten 50 e yakını kullanılmaz haldeydi kendilerine bildirdim bu iş böyle oluyor gövde sağlamsa yaprak kopar dediler , bizim işimizi bize öğretmeyin dediler, 1000 tl mi haram zıkkım ettim , ben yandım siz yanmayın, eşimin avukat oldunu söyledim istedgnizi yapın dediler , böyle bir çirkef firma, mng kargo ova sube görevlisi (Aynur Hanim ) çiçekleri teslim eden bayanın (firma yetkilisi Ecem Şahin) başka firma üzerinden gönderi yaptığını söyledi, bunları bilip öyle sipariş verin , yazışmalar mevcut isteyen herkesle paylaşabilirim
@sukulentsedumarket instagram satıcısına güvenmeli miyim?
6
1
Görüşünü yaz