İkinci El Giyim Mağazası İçin Görüşlerinize İhtiyacım Var?

Anonim_06
Merhaba arkadaşlar şuanda yurt dışında uygulanan bir fikri bende ülkemizde Ankara 'da uygulamak istiyorum. Mağazada ki ürünler ikinci el olacak ve benim ürünler için bir yatırım yapmama gerek olmayacak, satıcılar yeni gibi ve yıpranmamış elbiselerini getirecek bende mağazamda sergileyeceğim ürün satıldığında ürün fiyatı müşteriye tanımlanacak. Örnek: alıp kullanmadığınız ya da kısa süre kullandığınız bir gömleğiniz var 25 ₺ ye satmak istiyorsunuz mağazaya getiriyorsunuz satmak üzere alıyorum bu aşamada ödeme yapmıyorum, gömlek satıldığında %30 (7,5 ₺) kesildikten sonra mağazada size özel tanımlanan kartınıza (17,5 ₺) aktarılıyor. Bu parayı puan gibi mağaza da ki diğer ürünleri almak için kullanabiliyorsunuz. 3 hafta içerisinde satılmayan ürünlerde iade ediliyor. İade süresi ve komisyonlar değişim gösterebilir. Ayrıca alıcı müşteriler almak istediğini kredi kartı ile taksitli de alabilecek. Eğer mağaza büyük olursa bir bölümde de mutfak malzemeleri olacak onda da aynı sistem işleyecek. Fikriniz nedir, fikirleriniz benim için değerli. Teşekkür ederim şimdiden.
İkinci El Giyim Mağazası İçin Görüşlerinize İhtiyacım Var?
5
4
Görüşünü yaz