Kapıya gelen kargoyu bekletip, içindekine bakıp eğer beğenmezsem kargoyu geri gönderebilir miyim, almasam bir sıkıntı olur mu?

Gizli Üye

Garip bir instagram hesabından whatsapp üzerinden duvar örtüsü sipariş ettim çok hevesliydim hızla hiç araştırmadan işe giriştim (kapıda ödeme şeklinde sipariş ettim). Sipariş ettikten sonra aklıma geldi bir hesaba bakayım dedim hesaptaki fotoğraflar diğer duvar örtüleri sayfalarındakilerle aynıydı.(sizden gelenler kısmı falan)

Sonra gittim bir paragraf döşedim bunlara, birkaç kendilerince bahane ürettiler ama kargoya da verildiği için iptal edemeyeceklerini söylediler. Eğer gelen şey benim istediğim şey değilse ya da dolandırıldıysam kargocuyu kapıda bekletip baksam ve geri göndersem herhangi bir sorun olur mu?
Güncellemeler:
3 ay
dolandırılmadım arkadaşlar 'cidden baktırmadılar bu arada, ilk önce parayı ödedim. Dolandırılma gibi bir durumda satıcıyla iletişime geçip öyle gönderebilirsiniz dedilerr'
Kapıya gelen kargoyu bekletip, içindekine bakıp eğer beğenmezsem kargoyu geri gönderebilir miyim, almasam bir sıkıntı olur mu?
7
3
Görüşünü yaz