Sevgilime babalar gününde hediye almak istiyorum?

Evet fikirleri bekliyorum? İkimizde kız çocuk istiyoruz ilerde ve kız ayakkabıları alma fikri geldi aklıma sizce? Ya da başka önerileri olan var mı? Klasik hediyeler dışına çıkmak istiyorum. Parfüm, cüzdan, kemer gibi şeyler almak istemiyorum. Kız bebek ayakkabısı da çok mu abes kaçar? Yardımcı olun lütfen.Sevgilime babalar gününde hediye almak istiyorum?

0|0
2326

En İyi Erkek Görüşü

• Hediye degılde o gun alınan hedıye buyuk anlam tasır hedıye farketmez. Ilerıyı dusunen sevgılınle evlenmek ıstedıgını bellı eden durum dusundum aynısı bana da yapılsa o kızla evlenırım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslında düşündüğün hediye çok mantıklı ve duygusal. Ama sevgili olduğunuz için abes kaçar mı bilemedim. Ama her erkeğin hoşuna gidecek türden bir şey. Eğer aklını karıştırıyorsa başka şeyler yapabilirsin. Mesela birlikte yapmak istediğiniz şeyleri küçük not kağıdına yazabilirsin ve kendi fotoğraflarınızı koyarak ufak bir kutu hazırlayabilirsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Daha düzgün babalık mesajı verecek birşey almanı tavsiye ederim. Şahsen ben de kız babası olmak istiyorum ancak kalkıp bana kız bebek ayakkabısı alsa biri, yarılırım gülmekten.

0|0
    0|0
    • Ne olabilir mesela?

• O kadar düşünemedim ama. Aklında varsa birşeyler elemene yardım edeyim de ötesi beni aşar.

• lan ne ergence bir secim alalh senin kaç yasındasın sen cocuğum ya neyse diyeceksinki bu erif benimle dalga geciyor ama ilerde harbiden haklıymıs diyeceksin :D

0|0
    0|0
  • Biraz baskı gibi geldi bana.. Bence hızlı gidiyorsun biraz frene bas... Tabiki evlenmeniz ve çocuk sahibi olmanız çok güzel inşallah olur çok mutlu olursunuz..

0|0
    0|0
  • hediyefabrikasi.com/hediye/kisiye-ozel-kartvizitlik-anahtarlik-kalem-seti-19495.html? nid=70&partner=1102

bunu öneririm

0|0
    0|0
  • sevgili diyorsun hey allahım şu millete akıl fikir ver yarın bir gün sevgilinin ölmeyeceği ne malum -_- git babana al babana

0|0
    0|0
  • Eger ciddiyseniz evlilik yolunda cok duygulanırım ben olsam.bence guzel fikir

0|0
    0|0
  • Baba olmayan birine babalar günü hediyesi :) ilginç.

0|0
    0|0
  • korkutma çocuğu yanlış anlar yüreği ağzına gelir :))

0|0
    0|0
  • Küçük bir öpücük kâfi.. :)

0|0
    0|0
  • Çocuğunuz var mı?

0|0
    0|0
  • senin gibi bir hatun bulmak lazım kıskandım..

0|0
    0|0
  • çocuk var mı ortada baba olsun

0|0
    0|0
  • Elinide öp panpa

1|0
    0|0
  • Kızım Sen Şekerlimisin? Konunun Adına Bidağa Bak

0|0
    0|0
  • Doğmamış çocuğa don biçmek deyimini bilirmisin

1|0
    0|0
  • hayır yaa çok gereksiz

0|0
    0|0
  • Alma vazgeç

0|0
    0|0
  • ileri dönük birisin

0|0
    0|0
  • saçma biraz yinede sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • anne olmadan mı?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 22

• ben iki cift patik ormustum bide kizimizin agzindan mektup yazmstm ama babalar gununde degil tabi ama ne zaman oldugu farketmez bence cok duygulanmisti hala sakliyor :)

0|0
    0|0
    • Böyle hoşuna giden duygulanan erkekler var bencede hani illa babalar günü değil normal bir günde de verebilirim :)

• Nasıl yapabilirim peki canım bir kutunun içine koymak daha uygun olur demi

• ewet tabi ha yetenegin varsa kendin or odaha hos oluyo bn ole yaptm kargoyla yolladm :)

• Çok saçma. Nerdem biliyorsun evleneceginizi ya da nerden biliyorsun seninle evlenmek istediğini? Bana biri anneler gününde hediye alsa sevsem dahi soğurum.

0|0
    0|0
  • cocuk belki kisirdir önce test olarak hamile kalmayi deneseydin.

1|0
    0|0
  • Sevgilini baban olmadığı için erkek arkadasını baban gibi seviyorsun anladığım kadarıyla ama kız ayakkabıları komik olur bence canım

0|0
    0|0
  • babana al lan babana o seni bu boya getirdi, Allah sizi nasıl biliyosa öyle yapsın yaa

0|0
    0|0
    • Babam yok belki bilip bilmeden ne konuşuyorsun?

• yav bırakın bu işleri elin oğullarına babalar günü hediyesi nedir lan yarın götünüze tekmeyı vuracaklar siz hala babalık gibi kutsal bir sıfata bunları layık görüyorsunuz hayret bişey ya !

• Benim için harika bir fikir oldu çok teşekkür ediyorum:)))

0|0
    0|0
  • Alsan kac numara alcaksnki brde ayakkabilarn elde kalmasi var eger niyeti onnda ciddiyse oyle alm

0|0
    0|0
  • saçmalık yani illa hediye almak istiyorsan bebek yapın :D

1|0
    0|0
  • hayır bence babalar günün de hediye almana gerek yok biraz enteresan olur

0|0
    0|0
  • daha neler gorecegiz.

1|0
    0|0
  • Tövbe de :D

0|0
    0|0
  • aptal mısın ya 3 gün sonra ayrılırsın

0|0
    0|0
  • canım kızma ama bana saçma geldi ne alaka :S

0|0
    0|0
  • Cııks

0|0
    0|0
  • Sacma, komik

0|0
    0|0
  • Bence nikah tarihi al ylvkuh

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya daha evli değilsiniz baba olmamış

0|0
    0|0
  • babalar gününde sevgili ne alaka töbest.

0|0
    0|0
  • Sevgilin baban mi, sevgilinden cocugun mu var? bu ne simdi? hediye alcaksan da niye babalar gununde? Normal zamanda al, herzaman al...

1|0
    0|0
  • bu söylediğin biraz saçma geldi daha evli değilsiniz ve baba olmadı o sonuçta... içinden illa bişeyler yapmak geçiyorsa ilerdeki çocuklarımın babası seni çok seviyorum yaz bir kalpli kağıda ver saklasın bu da ona güzel bir hediye olur... ama babalar gününü kutlaman gereksiz saçma yani...

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...