Yazın Gelmesi Gözlerinizi Kamaştırmasın. Birbirinden Güzel Güneş Gözlüklerinden Sizin Tercihiniz Hangisi?

Modayı takip eden birisi değilim. Benim için moda bana yakışan neyse odur. Bu gözlük konusunda da böyle. Uzun zamandır gözlük almak istiyorum ama istediğim gibi bulamıyordum. İnternetten bir bakayım dedim ve partnerimiz ePttAVM'nin mayıs ayı içerisinde 7. yılına özel indirimi olduğu aklıma geldi, madem onlar bize bu indirimi yaptı ben de faydalanayım istedim. O kadar çok seçenek vardı ki hoşuma gidecek ürünleri bulmak hiç de zor olmadı. İnternetten alışverişin en sıkıcı yanı, size fikir verecek kimsenin yanınızda olmaması. Ben de her konuda birbirine yardımcı olmaktan geri durmayan ve budan keyif alan siz KScanlara sorayım dedim.
Dış görünüşüne önem verenler için gözlük, güneşli günlerde göz sağlığının yanında dış görünüşü tamamlayıcı bir aksesuar görevi de görüyor. Bunun için gözlük öyle rastgele seçilmiyor. Yüz yapısı ve gözlüğün kalitesi de önemli. Buradan küçük bir kamu spotu da vereyim: sırf ucuz diye gözlük almayın, sağlığınızdan olmayın.
%70'a varan indirimler var..
%70'a varan indirimler var..
Tercihleriniz ve güzel yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.. Sizler de ePttAVM'nin sayfasına göz atmak isterseniz linki buraya bırakıyorum. Tık tık :)

#Hürrem_
Yazın Gelmesi Gözlerinizi Kamaştırmasın. Birbirinden Güzel Güneş Gözlüklerinden Sizin Tercihiniz Hangisi?
751,00 TL i Fırsatı Gör
B seç
756,99 TL i Fırsatı Gör
C seç
823,03 TL i Fırsatı Gör
D seç
799,90 TL i Fırsatı Gör
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
12
9
Görüşünü yaz