Sevdiğiniz birine verdiğiniz hediyeyi çöpte görseniz o kişiyi hayatınızdan çıkarır mısınız?

Sevdiğiniz birine verdiğiniz hediyeyi çöpte görseniz o kişiyi hayatınızdan çıkarır mısınız?

Çok sevdiğiniz birine, içinizden gelerek aldığınız hediyeyi attığını görseniz ne tepki verirsiniz? 🎁

4|3
4124

En İyi Kız Görüşleri

• Bana verdiği degeri anlamiş olurum ayrilmam ama degerlendirmeye alirim komple her hareketiyle ona göre de karar veririm

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3922
  • Hayir hayatimdan cikartmam tabikide. Bende cope atmam ama benim icin lazim ol. ayan birseyse baskasina veririm. Esyalar esyadir fazla anlamlar yuklemek bana sacma geliyor. Dusunmus ol. asi onemli vede yeterli

1|1
    0|0
  • Benim sevdiğim kişi beni de seven kişidir, dolayısı ile beni seven her kim olursa olsun verdiğim hediyeyi kullanmaz çekmecesinde koyar beğenmediğini yüzüme söyler, ama çöpe atmaz çünkü ben arkadaş seçimi yaparken hep seçici oldum ve dikkat ederim.

1|0
    0|0
  • Hediyemi tekrar alır, güzelce paketler ve o kişiye tekrar verirdim. Zaten utancından daha benimle konuşmaya yüzü kalmaz, kendiliğinden çıkardı hayatımdan. Ben de böylece amacıma ulaşmış olurdum.

1|1
    0|0
  • Ben çöpte olmasada aldığım hediyeyi bir ay sonra hala açılmamış aynı yerinde durduğunu görmüştüm. Baya bozulmuştum😒

1|0
    0|0
  • O kişiyi ne kadar sevdiğime bağlı olarak değişir. Eğer çok sevdiğim, fazla değer verdiğim biriyse gider direk sorarım bu ne diye. Ve verdiği cevap beni tatmin etmezse büyük ihtimalle biter konuşmamız. Diğer türlü yallah tazik derim herhalde.

1|0
    0|0
  • Sebebini sorardım, bir çok sebebi olabilir. Konuşmadan hayatından çıkarılacak biri olsaydı şayet; hediye alacak kadar ve hediyeni önemsemesini isteyecek kadar sevmezdin.

2|0
    0|0
  • Hediyemi beğenmediği için değil, çöpe atacak kadar değersiz gördüğü için artık benim gözümde beş para etmez o kişi

1|0
    0|0
  • Bu çok uzucu arkadasimsa eger kusmem ama artik arkadasim olmaz esimse bagimi koparamam asla ama kusmemde ama uzulurum

1|0
    0|0
  • Karşımdaki kişinin bendeki yerine ve değerine bakarım önce. Sonra da sebep sorarım. Gerekiyorsa yol veririz gider.

1|0
    0|0
  • Hayır, beni kırmadan elimden aldıktan sonra istediği yere koyabilir.

1|0
    0|0
  • Çok üzülürDüm ama önce sorardım neden attığını hemen yargılamamak gerekir ama değer veren insan öyle birşey yapmaz

1|0
    0|0
  • Çöpteki resmini çeker ona yollarım altınada şu notu yazarım”senden daha anlamlı ve değerli bir yerde hediyemi görmek beni mutlu ettin”

2|0
    0|0
  • Çok kırılırım ama hayatımdan da çıkarmazdım o kadar basit değil😏

1|1
    0|0
    • 3gün

Böyle bir durum olmadı da keşke eski sevgilim de '' o kadar basit değil '' deseydi :)

• O hediyeyi bir ömür, saklarım attıysa sevgisinin değerini göstermiş olur, yol veririm..

2|0
    0|0
  • Çok kalbim kırılır gururum kırılmış gibi hisseder çok kötü duygu asla onu adam yerine koyma birdaha kim olursa olsun

1|0
    0|0
  • Hayatımdan çıkartır mıyım bilmem ama eskisi olmam soğurum uzaklaşırım ondan

1|0
    0|0
  • Hayatımdan çıkarmak ödül olur ya daha böyle burnundan getirebileceğim şeyler denerdim ama hiç başıma gelmedi tamda bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Niye attin hediyemi derim ve bir daha hediye almam

1|0
    0|0
  • Neden yaptigini sorarim ama acayip mantkklo bir cevap olmali olmazsa bitti. Ona bursanin yollarini ogretirim bilgi sart

1|0
    0|0
  • Kırmadan dökmeden sessizce giderim... birgün o çöplüğü karıştıran yine o olur be gülüm🙉

2|0
    0|0
  • Yanımdan geçemez bir daha, geçse bile ben yüzüne bakmam

1|0
    0|0
  • Görmedi ama ben kendi ellerimle çöpe attım evt görseydide lanet olsun senin eserin derdim

1|0
    0|0
  • Lanet olsun der iyi bir ders veririm kendini çöpte hisseder

2|0
    0|0
  • evet çıkarırım değer vermediğim insana asla hediye almam. Aldığım hediyeyi çöpe atarsa silerim net.

2|0
    0|0
  • tabi ki cikaririm anlarim ki bana deger vermiyor.. bana deger verse hediyemin copte ne isi var ☺

1|0
    0|0
  • Nedenini sorarım.. Belki hırsızın biri aldı attı oraya.. Peşin hükümlü olmamak lazım :)

1|0
    0|0
  • Evet şerefsize bak sen ben zahmet etmiş almışım o çöpe atmış pisilik

1|0
    0|0
  • Hiç başıma gelmedi kötü olurdu galiba.

2|5
    0|0
  • Arabayı sağa, kendimi naza, siktiride kıza çekerim ne hakla küfür sayarım

0|0
    0|0
  • Ben de onu çöpe atarım.

1|0
    0|0
  • Hediye çöpe gidiyorsa beni hak etmiyordur.

1|0
    0|0
  • Hayatımdan çöpe atarım :D

2|0
    0|0
  • Kalbim kırılır ve bir daha görüşmem.

1|0
    0|0
  • Çıkarmam. Neden attığını sorarım.

2|1
    0|0
  • Çıkarmam ya çöp kutusuna koyarım bende onu :D