3 yıllık sevgilime evlenme teklifi edeceğim, bu pırlantalardan hangisini almalıyım?

Ben iki hafta sonra kız arkadaşıma evlenme teklif edeceğim Allah izin verirse. Atasay'da birkaç model beğendim ama emin olamıyorum hangisini almam gerektiğine? Sizce hangisi güzel, lütfen fikir verin.
Bütçem 2000 - 2500 TL arası diyebilirim.

Kibar ve çok tatlı bir kızı seviyorum. Fikir alacağım kimsem yok, sizden yardım bekliyorum. :) :)
  • 3 yıllık sevgilime evlenme teklifi edeceğim, bu pırlantalardan hangisini almalıyım?5 taş - 2080 TL
    A seç
  • 3 yıllık sevgilime evlenme teklifi edeceğim, bu pırlantalardan hangisini almalıyım?Efektli pırlanta - 2180 TL
    B seç
  • 3 yıllık sevgilime evlenme teklifi edeceğim, bu pırlantalardan hangisini almalıyım?Klasik model pırlanta yüzük - 2565 TL
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
9030

En İyi Erkek Görüşleri

• Beş taş model genelde sevgi, mutluluk, sonsuz aşk gibi ifadeleri temsil ediyor ve evlilik teklifi için uygun olduğunu düşünmüyorum. Sen klasik modelden şaşma derim. Evlilik için klasik model en iyisidir. Diğerleri biraz daha sevgililer günü, özel günler gibi zamanlarda tercih edilir.

0|0
    0|0
  • Efektli pırlanta, buna düşmeyecek kadın tanımıyorum. Mutluluklar dilerim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• beş taş olmaz, tek taş almalısın. sen benim için teksin manasında. c seçeneği kullanış açısından daha iyi, belki başka bir yüzük (alyansını mesela) de takmak isteyebilir tanına, o zaman c deki model en kullanışlısı olur.

0|0
    0|0
  • Ayy ne seker, Allah tamamina erdirsin.😊
    Ben klasikcilerdenim yani illa bunlardan biri secilecekse sondaki standart tek tas modeli daha hos bana gore.🤷‍♀️

0|1
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

8828
  • 2. olan çok zarif ve güzel bence.

1|0
    0|1
  • Pırlanta konusunu çok araştırdım 5 tas güzel ancak taşları çok küçük duracak efektli pırlantanın parlaklığı h g i hangisi yüksek parlaklıkta olanları tercih etmelisin ama bana çok parlak gelmedi. Bana kalırsa klasik modeli tercih etmelisin hayırlı olsun çok heycanlı bir an :)

0|0
    0|1
  • Para sıkıntın yoksa en güzeli lakin her kadın bir değil ben sade severim yuzukmu alcak bana en ucuzundan alsın yeterki sonunda huzur olsun inşallah :) mutlu olursunuz kardesim

0|1
    0|0
  • Aslında tamamen bunlarla sınırlı değilsen baget pırlanta yüzüklere de bakabilirsin. Farklı ve hoş olabilir :)

0|0
    0|1
  • 5 taş banel oldu
    Tek taş en güzeli bana göre..💃🏻👍

0|1
    0|1
  • İkinci olan çok güzel yaa bana da biri evlenme teklifi etsin kıskanıyoreeeem

0|0
    0|1
  • Parmakları kalınsa 5 taş yakışır ona güzel durur ama inceyse parmakları tektaş ın farklı modellerine baq klasik alma

0|0
    0|0
  • 2. güzel bence. Tek taş almalısın. 5 taş falan güzel olmuyo ve manasız geliyor bana.

1|0
    0|0
  • 2. Ve 3. Güzel Allah nasip etsin kardeşim mutluluklar dilerim şimdiden

1|0
    0|0
  • Bu tarz saçmalıklara para harcamanızı şiddetle kınıyorum.

0|1
    1|0
  • Mesela yani biri bana 2. Olanı alıp etse çok sevinirdim mesela yani.

0|0
    0|1
  • Sevdiğin kadın süsüne düşkün biri ise 2 daha mantıklı. Klasik giyinen biriyse 3. Mutluklar dilerim 😄

0|0
    0|1
  • B bence Şahsen bana alıcak kişiye sesleniyorum burdan müstakbel kocama b şıkkı 😄

0|0
    0|0
  • Kibarsa 5 taş eline fazla büyük gelebilir. Ortadaki hoşmuş.

0|0
    0|0
  • sen istediğini seç. hayır diyebilecek kız var mı? hayırlı uğurlu olsun inşallah.

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun :) Ben ikinci kıvrımlı olanı beğendim. KScanlar yardım edecektir :)))

0|0
    0|0
  • beyin bedava ulan karı senin için ne yapıyor da sen bunları alıyorsun ona

0|1
    2|0
  • Klasik herkesde olan birşey. Beştaş sonra da alınır. Ben iki diyorum çok asil. Allah musmutlu daim etsin.🙏🏼

0|0
    0|0
  • Klasik diyorum. 2. cisinin kullanımı zor olur ve pırlantaları bölünmüş. Tavsiye etmem.

0|1
    0|0
  • Kibar bir kızsa zaten o 5 taşlıyı takarken kendini rahat hissetmez. Onu direk ele bence

1|0
    0|0
  • Pirlantanin sevginin gözunde bir değeri yoktur ama illa alicam diyosan 40bin liralik bakmalisin bunlar çöp

0|0
    0|0
  • Yaaaa çok tatlıııı. Beş taş alma kesinlikle o evlendikten sonra alınır.

0|0
    0|0
  • Baget veya damla seklinde var onlar 4 5 civarı ama çok daha guzeller bence

0|0
    0|0
  • Boyle erkekler nerdeler yahu nizi niye bulmuolar hahahah

1|0
    0|0
  • Ortadaki kesinlikle. Hayırlı olsun inşallah herşey gönlünüzce olur :)

0|0
    0|0
  • Ne gerek var pirlantaya para mı verilir 😂 satılırken para etmiyor bile
    Ama 2. Model iyi abicim

0|0
    0|0
  • bence ilk teklif ederken 5taş almamalısın tektaş almalısın ilerleyen zamanda istersen 5taşta alırsın

0|0
    0|1
  • 3 numara.

0|0
    0|0
  • Efektli olan çok zarif

0|0
    0|0
  • İkincisi gayet zarif, mutluluklar.

0|0
    0|0
  • Bence 2. cok kibar duruyor. Hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
  • 2. ye ben bile evlenirim seninle abi

0|0
    0|0
  • Şatafat falan sevmiyosa 2 güzelmiş

0|0
    0|0
  • Bnce alabiliyorsan 5 taş al moda bu ara

0|1
    0|0
  • 2 çok güzelmiş hayırlı olsun.