Sizce bir kadına hangi hediyeyi almak daha zordur?

Sizce bir kadına hangi hediyeyi almak daha zordur?
Selam canlar :)

İster arkadaşınız, ister anne veya ablanız, ister partneriniz olsun bir kadına hediye almak çoğumuz için oldukça zordur. Bazen "Bunun daha yeni modeli vardı ama..." diye başlayan cümlelere maruz kalıyor, bazen ise "Bunu değil de şunu alsaydın daha iyi olurdu." türevi cümlelerle aldığımız hediyenin beklenen beğeniye ulaşmaması bizi üzebiliyor.

Benim için bir kadına alınabilecek en zor hediye: ayakkabıdır. Ayak numarasından tutun da modelin kullanışlılığına, ayak şeklinden rengine türlü detayları doğru yakalamak bence oldukça zor ve bir kadına eğer ayakkabı hediye edilecekse, bir değil beş kez düşünülmelidir. Peki ya sizce bir kadına alınabilecek en zor hediye nedir?

#ccsoruyor
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
1010

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1010
  • Elbise kesinlikle almayın. Hih sen beni bu bedende görüyorsun. Ben bu kadar şişmanmıyım? (Kızım elbise seni boğuyor, sana dar oldu. Yiyorsa şöyle :) )
    Bilmiyormusun bu renk bana yakışmaz? (E bu renkten bir kaç etek ve bluzun var)
    Ay ben bu markayı hiç sevmem (Haydi buna cevap bul şimdi :) )

2|0
    0|0
  • Ayakkabı en büyük tutkum. Bana hediye alacaklar ayakkabı alsın👠

1|0
    0|0
  • elbise tabi ki. şimdi alırsın modelini beğenmez, bu dar ben zayıf mıyım der, bu geniş ben kilolu muyum der. sürekli hayıflanır :D

0|0
    0|0
  • Giyim ayakkabı ve en zoruda yüzük parmak ölçüsünü tutturmak dert olmuştur bana

1|0
    0|0
  • Ben sevgilime patates soyacağı aldım çok mutlu oldu

0|0
    0|0
  • Çiçek almak daha zordur

1|0
    0|0
  • Açık arayla elbise ☺️

1|0
    0|0
  • Elbise bence

1|0
    0|0
  • Elbise

1|1
    0|0
  • Kesinlikle giyim...

1|0
    0|0
  • Elbise ve çanta..

1|0
    0|0
  • Elbise tabiki de

1|0
    0|0
  • Elbise seçimi çok zordur 🌸

1|0
    0|0
  • Elbise

1|0
    0|0
  • elbise bedenden tut modele kadar cok zor

1|0
    0|0
  • Elbise 👗 bence

1|0
    0|0
  • bir kadına hediye almam 🤣🤣😝

0|0
    0|0
  • Cep telefonuda varmış almıştım ben 🤦‍♂️

0|0
    0|0
  • Tamam ikna ettin, ayakkabı

0|0
    0|0
  • Hiç bir şekilde zor değil tek zor olan paraya kıyacaksın pahalı birşey alacaksın her nekadar alman yeterli ben paraya değer vermem düşünmen benim için önemli desede külliyen yalan yüzde belki üç dört böyle kız çıkar oda bize denk gelmez

0|0
    0|1
Yükleniyor...