Spora başlayacak erkek kardeşim için sizce hangi çantayı alsam daha kullanışlı olur?

Selam bebekler🎈🎈
Bu dönem Beykent Üniversitesine geçiş yapan erkek kardeşim, vaktini pozitif değerlendirmek adına spora başlayacak. Ben de bir ablalık yapayım dedim ve paşama spor çantası alacağım. Peki, spora başlayacak erkek kardeşim için sizce hangi çantayı alsam daha kullanışlı olur?
Spora başlayacak erkek kardeşim için sizce hangi çantayı alsam daha kullanışlı olur?

Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1014

En İyi Kız Görüşleri

• 1 numaralı görseli daha çok beğendim diyebilirim. Akabinde samimiyetsiz bir paylaşım olmuş. “Beykent” detayı, 700-500 aralığındaki çanta fiyatları ve alt tarafı 100 liralık çek kazanacak olan sen 🤦🏻‍♀️

0|0
    0|1
    • Üniversiteyi belirtmemin sebibi arkadaşlarından kendini eksik hissetsin istememem. Çoğu kişi fiyatını eleştirecek ve paylaşım yapan kişiyi tanımadan yargılayacak. Hedşye çeki için yaptığımı iddia etmen için dükkankarda bir dizi paylaşımımı görmen lazım bu bir. İkincisi tut ki bu yüzden paylaşım yapsam da bu seni pek alakadar etmez.

• Bu kadar pahalı marka çantaya ne gerek. Avrupada yaşıyorum, buradaki zenginler bile Türkler kadar çok marka kullanmıyorlar. Neden bizde hep bir gösteriş merakı var anlamıyorum...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• bu çantalara bu fiyatı vereceğine kardeşin adına git hayır yap daha iyi ben 50 tl ye el çantası kullanıyorum 2 senedir gayet güzel iş görüyor

1|1
    0|0
  • Sırt çantası spor için vaz geçilmezim valiz gibi olan çantalar hiç ergonomik değil bence taşıması çok zor

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

812
  • Lacivert spor çantası güzel o tarzda farklı seceneklerede bakmanı öneririm. Nike Reebok olabilir

1|0
    0|0
  • sırtta taşımak daha sağlıklı olur ağırlığı beline eşit dağıtmış olacaktır

0|0
    0|0
  • Bence ikincisini al ilki ona ağır gelir. Deri çanta erkeğe yakışmaz.

1|0
    0|0
  • ablam olur musun?

1|0
    0|0
  • Sana baya pahalıya patlayacak hdjdjsksdj

1|0
    0|0
  • Siyah sırt çantası

1|0
    0|0
  • Siyah sırt çantası güzel

1|0
    0|0
  • Lacivert olan:))

1|0
    0|0
  • 2. Olanı muhteşem tatlım onu al.❤️

1|0
    0|0
  • Ikinci

1|0
    0|0
  • İlki.

1|0
    0|0
  • 2 cisi fena değil

1|0
    0|0
  • Valiz gibi olan nike yazanlardan

1|0
    0|0
  • al bir valiz

1|0
    0|0
  • Bir numara iyi.

1|0
    0|0
  • Hafif bir şey olsun

1|0
    0|0
  • Siyah çırt çantası güzel

1|0
    0|0
  • Sırt çantası

1|0
    0|0
  • KS Lacoste sponsorluğu almış, hayırlı olsun.

1|0
    0|0
  • Soru miss gibi reklam kokuyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...