Dikkat, ‘Keşke hepsi benim olsa’ krizi! Sizce Şubat ayı istek listemdeki ürünlerden hangisini almalıyım?

Dikkat, ‘Keşke hepsi benim olsa’ krizi! Sizce  Şubat  ayı istek listemdeki ürünlerden hangisini almalıyım?

Hey, KScan'lar nasılsınız bakalım? 🥳

Üniversite için yurt dışına dönmeden önce tanınmış, kaliteli markaların indirimlerine dayanamadım ve kendime gitmeden önce almak üzere içinden seçim yapabileceğim bir istek listesi hazırladım 💘

📝İstek listem;

🎈Sporda motivasyon çok önemlidir, benim için motive olmak da demotive olmak da çok kolay. İlham verici mesajlar içeren tişörtlere bayılıyorum, bu sebeple istek listemin ilk numarasında duruşu ve mesajıyla gönlümü çalan New Balance tişört var 🎉

🎈İki numaramda mesajlaşmalarımda çok sık kullandığım, modasına da bayıldığım emojilerin çok tatlı bir yansıması olan Lacoste emojili çanta var ✨

🎈Üç numaramda Lacoste’un çılgınca indirim yaptığı, benim gibi metalik modası tutkunlarının aranan kanı spor ayakkabılar var 🤩

🎈 Dört numaramda duruşunu beğendiğim, 2018’de kızların bitki örtüsü olmasına rağmen deneme isteğinden kendimi alıkoyamadığım Nautica pantolon var 💕

🎈 Beş numaramda yaşıma ve yaz ruhuma hitap eden Nautica elbise var 🧚🏻‍♀️

🎈Altı numaramda ‘Etek, huydur bende.’ sloganımın en tarz göstergesi olacak Lacoste etek var 🧜🏻‍♀️

🎈 Yedi numaramda bahar aylarında depreşen gömlek aşkıma karşılık verecek rengarenk Lacoste gömlek var 🎀

Keşke, hepsi benim olsa! Ancak birini seçmem gerekli. 💆🏻‍♀️

Sizce istek listemin hangi nadide ürününü seçip, almalıyım KScanlar? 💁🏻‍♀️

#araknesoruyor 🌸

0|1
102

En İyi Kız Görüşleri

• Etek ve pantolon çok güzelmiş oyumu eteğe verdim çünkü o pantolonu çok fazla görmeye başladık.

1|0
    0|0
  • ‘Bu kız yapar!’ mottolu New Balance spor tişörtü ile çanta harika 😍

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Lacoste gömleği diyorum ben 🧸

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

80
  • Hiçbiri kullandığım markalar değil ve
    tarz olarak da benlik değil ama en kullanışlıları
    "Lacoste"tan gösterdiğin spor ayakkabıyla "Nautica"dan gösterdiğin pantolon. En azından ev giyiminde değerlendirilebilirler, bence.

1|0
    0|0
  • Canta yahut gomlek olabilir ikisini de cok begendim😊

1|0
    0|0
  • Gömlek diyorum ve ok beğeniyorum benim olsen gömlek😍😍😍

1|1
    0|0
  • Dikine çizgili etek ve renkli gömleği çok beğendim 😊

1|0
    0|0
  • Lacoste sporlar.

1|0
    0|0
  • Bu kız yapar tişörtü

1|0
    0|0
  • gömlek güzelmiş beğendim

1|0
    0|0
  • Dikkat, ‘Keşke hepsi benim olsa’ krizi! Sizce  Şubat  ayı istek listemdeki ürünlerden hangisini almalıyım?Dikkat, ‘Keşke hepsi benim olsa’ krizi! Sizce  Şubat  ayı istek listemdeki ürünlerden hangisini almalıyım?

1|0
    0|0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...