"Cennet annelerin ayakları altındadır". Dünyalar tatlısı annem için hangi cüzdanı almalıyım?

Annelerimizin hakkı elbette ödenmez. Çam sakızı çoban armağanı annem için cüzdan almaya karar verdim fakat modellerin hepsi birbirinden güzeller. Sizce hangisini almalıyım? Bana yardımcı olur musunuz?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|0
318

En İyi Kız Görüşleri

• Hepsi güzel ama hiçbiri benim tarzım değil
    Ben biraz daha büyük ve bölmesi çok cüzdanları tercih ediyorum.
    İçine anahtar, bozuk para, cep telefonu, kağıt para gibi herşeyin sığabileceği modellerden.
    Elime çanta almadığımda daha pratik geliyor.(görseldeki bana ait)
    Buradakilerden 3 numara olabilir.

0|1
    0|0
  • Yuh be o akdar para verilmez bir cüzdana

0|1
    0|0
    • Niye ki abi, uygun fiyatlar

• Haklı yani çok haklı değmez cidden değmez üstelik güzel bile değiller çok sade duruyorlar... O parayla ne bilim güzel bir yerler var bu parayla 5 kişi doyar yani mesela yani... Ben zengin değilim ve bana çok saçma geliyor bu kadar para vermek bunun için zengin olsam da sanırım böyle bir şeye bu kadar para vermem... Değmez yani bu cüzdan bu paraya değmez. Af edersin fazla yazdım senin de kafanı karıştırdım kusura bakma para senin hediye senin istediğini yaparsın sonuçta hadi iyi geceler.

• Takdir ettim seni, herkes bu sekilde olsa sitede, site super bir yer olurdu. Arti yine diyorum, bende zengin degilim, Allah gonul zenginligi versin.
      Iyi geceler

En İyi Erkek Görüşleri

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

296
Yükleniyor...