Eyvah! Ablamın doğum günü yaklaşıyor! Hangi hediyeyi seçmeliyim?

Eyvah! Ablamın doğum günü yaklaşıyor! Hangi hediyeyi seçmeliyim?
Selam KScan'lar :)
Şubat ayına girmiş bulunuyoruz. İki kova kadını olarak bu ay bizim için büyük önem arz ediyor. Tabi onun doğum günü benden önce olunca hediye telaşı bana patlıyor genelde, o da benimkine denk bir hediye almayı tercih eder çoğu zaman.

Evlilikti çocuktu derken şehren uzak olsak da bağımız daha da sıkılaştı. Sürekli telefonda konuşuruz sesli veya görüntülü. Son konuşmamızda da doğum kilolarından kurtulmak istediğini fakat motive olmak için ayakkabı almayı düşündüğünü söyledi. Doğum gününe 1 haftadan az bir süre var, ben de bu dileğini gerçekleştirmek için ayakkabı alma yoluna koyuldum. Gel gör ki ben seçenekler arasında kayboldum 😩 20-25 seçenekten 7'ye düşmek için epey kafa patlattım, şimdi sıra bunlardan 1 tanesini seçmekte...

Ayakkabı stillerinin birbirine çok yakın olduğunun farkındayım. Çünkü ablamın bu seneki renk seçenekleri ve genel ayakkabı zevklerini biliyorum. Tarzı bana epey uzak geldiği için de ayakkabılar arasında tercih yapamadım. Bana yardımcı olabileceğinize inanıyorum. Teşekkürler :)

0|0
612

En İyi Erkek Görüşleri

• merhaba , ablanızın giyim tarzını ve hangi kıyafetleri olduğunu bilmiyorum fakat , Vans Ua Authentic Kadın Sneaker , isimli ayakkabı sade ve hoş olduğunu düşünüyorum , bence buradaki anketin sonucunu 2. planda tutup kendin iyice düşünüp hediyeni almalısın

1|0
    0|0
  • Bunu görünce düşerim.
    Eyvah! Ablamın doğum günü yaklaşıyor. Hangisini seçmeliyim?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• B secenegini beğendim ama hepsi birbirinden güzel.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

510
  • Hepsi çok kötü pazarda 20-30 liraya daha iyileri var.

0|0
    1|0
    • Ayak şakaya gelmez. Marka diye diretmem fakat çabuk yıpranacak ve ucuz olacak diye ayak sağlığından taviz de vermem, verdirmem.

• Ayakkabıdan bahsediyoruz burada yani ucuz olduğu için sağlıksız gibi bir yorum yapılamaz. Ayakkabı hem ucuz hem rahat hemde dayanıklı olmalı. Benim gözümde ankete koydukların fiyatını haketmiyor dolayısıyla gereksiz pazarlama taktiklerine gerek yok.

• Ayakta uzun süre çalışanlar ne demek istediğimi çoktan anladı. Kusura bakmayın da hem ucuz, hem dayanıklı hem de sağlıklı bir ayakkabı yok. Olmaz da. Çünkü hiçbir marka bunu üretmez. Aldığım ayakkabıyı senelerce kullanmayı sever ve seçerim. Ben ayak sağlığımı düşünen ve gerekli önlemlerimi almaya çalışan bilinçli bir insanım. Toplum galeyanından kurtulmanızı temenni ederim.

• Allah anali babali buyutsun beya kiz mi olcak erkek mi ona gore bisey al bir de o cocuk o ayakkabilari nasil giysin kafan calismuyu ki patik ol ona beya

0|0
    0|0
  • A veye F diyorum. Onlari begendim.

1|0
    0|0
  • Nike cortez dedim, şahane duruyor.

1|0
    0|0
  • Metallic retro güzel

1|0
    0|0
  • Tommy Hilfiger Metallic Retro