Yarı yıl tatilinin ardından "Tatil hiç bitmesin" diyen yeğenime okula atlaya zıplaya gideceği hangi ayakkabıyı almalıyım?

Tatilin rahatına alışan yeğenim, haftaya okullar açılacağı için mız mızlanmaya başladı.🙄 Ben de onu hevese getirecek, hareketli olduğu için de kolayca atlayıp zıplayacağı bir ayakkabı almak istiyorum. Sizce, hangi ayakkabıyı almalıyım?
Yarı yıl tatilinin ardından

0|1
812

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşleri

• Kış günü bunlar? Samimi olun biraz, reklam yapmayın. :D

1|1
    0|0
    • Bizim burada hava 18 derece

• Ben söyleyeceğimi söyledim. Deniz kenarındayız ve hava gayet güzel. Provakatif görüşlerde bulunmak sana artı bir şey kazandırmaz. Bu tarz görüşlerde bulunmak yerine sorulara yardımcı görüşler yazmayı deneyebilirsin. Lacoste markasını seviyorum ben. Hazır burada da varken insanlara danışmak istedim. Burada olmasaydı bu marka arkadaşlarıma danışacaktım. Daha çok insanın fikrine başvurmayı tercih etmemle ilgili beni ve diğer paylaşım yapan insanları yargılayamazsın.

• Provakatif mi? Nasıl bir görüş atıyorsam, herkes terörize oluyor... Helal bana be :D Tamam, dediğin gibi olsun.
      Yarı yıl tatilinin ardından "Tatil hiç bitmesin" diyen yeğenime okula atlaya zıplaya gideceği hangi ayakkabıyı almalıyım?

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

710
  • Pemmmmbe

0|0
    0|0
  • Beyaz olan efsane

1|0
    0|0
  • birde lacos he beyazı al

0|0
    0|0
  • pembe güzel

1|0
    0|0
  • 1. çok iyi

0|0
    0|0
  • Sanırım 1. 🙄

1|0
    0|0
  • 3. yü beğendim ben..

1|0
    0|0
  • Bunlar cok cirkin

0|0
    0|0
  • Beyaz güzel

1|0
    0|0
  • Ayakkabı okula gitmeye motive etmez

1|0
    0|0
  • Pembe candir

0|0
    0|0
  • Klasik beyaz her zaman en iyisidir bence.

0|0
    0|0
  • Renk guzel

0|0
    0|0
  • Daha güzel

0|0
    0|0
  • Beyaz

0|0
    0|0
  • His biri