Sevgililer Günü gelmeden kilo vermeye çalışan bana hangi taytı önerirsin?

Merhaba KScan,
Kışın homini gırtlak oturan tüm arkadaşlarıma selam olsun. Kocişime #sevgililergünü hediyemi aldım. Dün sabah telefonla konuşurken onun da bize romantik bir kaçamak ayarladığını öğrendim. E şimdi böyle gidilmez, biraz toparlanmak lazım.
kış mod on
kış mod on
Size bir ayakkabı soracağım, bir de tayt, gerisinden eksiğim yok. Bakın bakalım hangisi güzel, bana bir akıl verin. Eğlenceli gifler koydum, bu kıyağımı unutmayın ama hangi taytı neden önerdiğinizi de yazın bir zahmet <3 <3 <3
O zaman şimdiden teşekkürler <3
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1
1810

En İyi Kız Görüşleri

• Ponçiğim enişteyi tebrik ediyorum 😁 ben tayta ses çıkarmayan boyfriende rastlamadım da spor için bile olsa😊 neyse ben son şık diyorum. Aslında siyah olaydı daha iyiydi ama seçenekte en yakın sonuncu😍❤️

1|0
    0|0
    • sdfsdfsdf! Enişten bu kadar yıldan sonra ne giydiğime mi karışcak? :D Trakya delikanlısı benim eşim, öyle baskı falan olmaz bizde. Ben annesiyle tanışmaya giderken "elbisemin yakası açık mı acaba?" dedim, "annem senden daha fazla dekolte giyer benim" dedi :D

• https://clyp.it/iy31u0c5
      Seste enişteye tebriği biraz abartmışım 😂 neyse bu kadar da kusur olsun❤️😘

• Kesinlikle sıkı bir tayt tercih etmelisin. Vücudunu daha rahat düzene sokmanı sağlayacak ve sen forma girmeye çalışırken yaptığın sporun etkisini o da vücudunu kavrayarak tamamlayacak.

2|0
    0|0
    • Aynen canım zaten amaç o. "Tight"ın kelime anlamı "dar" zaten. Amaç da spor yaparken dar giyip sıkılaşmaya yardımcı olmak. :)

En İyi Erkek Görüşleri

• Kilo vermeye çalışacağın için, siyah öneririm. Çünkü siyah insanı zayıf ve fit gösterir.
    -Sürekli antreman ve formda kalmak için birebir moral düzeltir. :)

1|0
    0|0
    • Haklısın canım ama siyah da giymiyim artık yaaa!
      O zaman senin oyunu C sayıyorum ben. En koyu o, lacivert uzun olan 😍

• Bu nasıl romantik olabilir bence

Sevgililer G&#252;n&#252; gelmeden kilo vermeye &#231;alışan bana hangi taytı &#246;nerirsin?

0|0
    3|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

168

Benzer Benceler

Yükleniyor...