Özel günlerde hediye almak zorunluluk mudur yoksa isteğe bağlı mıdır?

0|2
7363

En İyi Erkek Görüşleri

• Zorunlu hale getirene sevgili varsa zorunludur ve alınmazsa huzur terk eder orayı
    Ama bence insan içinden geldiği zaman almalı hediyeyi zorlama hediye olmaz ama malesef Şu an ki durumda insanlar zorlanıyor ve kendini hediye almak zorunda hisseden erkek mecburiyetten alıyor diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Hediye almak, değer verme, sevindirme, duygularını ifade etme ya da en güzel tabiri ile onu mutlu olurken görebilme arzusudur. Özel günlerde alınmasının ayrıca bir önemi olabilir. Ama asla bir zorunluluk olamaz; olmamalıdır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Promosyon iliskilerinde promosyon gunlere deger vermek zorunludur.
    Karsilikli sevgi saygiya dayananlarda ise bu mecburiyet yoktur atlanabilir, unutulabilir hos gorulur.

0|1
    0|0
  • Bence bu karşıda ki insanla alakalı bişey. Eee sürekli bana ne alacaksın ya da gir beklenti içinde olursa zorunlu olur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

7161
  • mantiken git gide gecmise gidersek ozel gun diye bisey yoktu durduk yerde biz yarattik, hediye almayi biz icat ettik. bunlarin yoklugu eksiklik falan degildi ama icat ettik iste bir kere. adet oldu alisti bunyeler ve maalesef -ben dahil- bir beklenti icine giriyo insan icten ice.. :/

0|0
    0|0
  • Aslında isteğe bağlı bir şey ama insanlar zorunluluk olarak görüyor halbuki özel günler haricinde karşı tarafın içinden geldiği zaman aldığı bir hediye insanı daha mutlu edebilir

0|0
    0|0
  • Isteğe bağlıdır. Yine de düşünüp hediye almasını tercih ederim. Geçtiğimiz yoldan alınıp gönülden verilen 1 taş, kurtulmak için alınmış bin hediyeye bedeldir

0|0
    0|0
  • Isteğe bağlı değil. Özel günü hatırladığını gösterir bur hediye şart. Bu hediyenin maddi bir değerinin olması ise gerekmiyor. Bazen bir şiir bile yetebilir..

0|0
    0|0
  • Zorla hiç kimse bişey yapmaz ve yapmamalı. Kişi sevdiğine sevdiğini hissettiren hediyeler objeler alır. Bu da değeri gösterir. Bu illa maddi değeri olmak zorunda diye bir kayde yok bir mektup bile güzel bir hediyedir bence :)

0|0
    0|0
  • karsimdakinin sevgi diline bagli bu.. hediye almaktan hoslaniyorsa onu mutlu etmek istedigim her zaman alirim.. ama herkesin ayri bir sevgi dili var...

0|0
    0|0
  • Zorunlu bir hal almış gidiyor ama bence içten gelmesi daha hoştur

0|0
    0|0
  • Onun bunun isteğine bağlı değil zorunlu da değil sonuçta senin isteğine göre değişir ona bağlı

0|0
    0|0
  • İnsanın içinden gelmesi lazım yani ne zorunlulukla ne de istek üzerine olmaz o iş, anlamı yok yani içinden gelmediği sürece

0|0
    0|0
  • Hediye içten gelen bişeydir zorunluluğu olmaz ne özel günde nede herhangi bir günde

0|0
    0|0
  • Zorunluluk değil. Ve günün de özel olması da önemli değil. Asıl olan özel bir gün olmadan içinden gelerek o hediyeyi almak. Karşındaki kişiye değer veriyor isen zaten o hediyeyi alırken mutlu oluyorsun

0|0
    0|0
  • Gerçekten değer veriyorsa gereklilik olarak görmez zaten, seni mutlu görmek amacıyla severek özenle hazırlar hediyesini

0|0
    0|0
  • Benim hatırlayıp sarılmamı önemsemeyip burun kıvıran insana asla tahammül göstermem sktiri çekerim net :D

0|0
    0|0
  • Hediye almanın bir zamanı yoktur, içinden geldiyse istediğin zaman alırsın.

1|0
    0|0
  • Bence özel günlerde verilen hediye *hatırladım* demektir.

0|1
    0|0
  • Alınırsa iyi olur ama belki birlikte o kdr güzel zmn geçirirsin ki hediyeye gerek bile olmaz öyle anlar da vardır

0|0
    0|0
  • Celiskili bir kavram acikcasi sonucta ozel bir gun alinabilir

0|0
    0|0
    • Ne alınabilir

• @Oskiii aslinda almak yerine ona bir supriz hazirlaman bile yeterli ama illaki bir sey almak istiyorsan sik ve degerli birsey olabilir kesinlikle pahali bir sey olarak algilama

• Birbirlerini zorlayarak bir şeyler yapıyorsa çiftler hiç uzatmasın öyle saçma sapan ilişkiyi

0|0
    0|0
  • İstege baglidir. Ama karsindaki kisiyi mutlu etmek, zorunluluk olmamali.

0|0
    0|0
  • Hediyeleşmek güzeldir. Yalnız günümüzde her şeyde olduğu gibi bu da kapitalizmin elinde oyuncak oldu.

0|0
    0|0
  • İsteğe bağlı bence ama o alıpta sen almazsan mahcub hissedebilir insan

0|0
    0|0
  • Istege bagli sevdigine deger veriyorsan bunu bir gune sigdirmamalisin zaten gonlun ne zaman eserse o zaman almali insan bence

0|0
    0|0
  • Kapitalizmin iğrenç oyunları işte en çok onlar seviniyor hediyeyi aldığın kişi değil

0|0
    0|0
  • İsteğe bağlı emekli olmak gibidir :D
    Uzun süreli yatırım yaparsın sonra maaşını alırsın : Dd

0|0
    0|0
  • Özel günler kadar saçma bir olay yok. Hediye almak tamamen gönül meselesidir.

0|0
    0|0
  • İsteğe bağlı alınmasa da sorun olmaz hediye önemli değil.

0|0
    0|0
  • nezaketdır zerafetdır ve hatta letafetdır ama mecburıyet degıldır...

0|0
    0|0
  • İsteğe bağlı ama karşı taraf tripten tribe giriyorsa zorunlu bir hâl alıyor.

0|0
    0|0
  • Zorunluluk değil ama karşımdaki insanın elbette bir beklentisi olacaktır. Bütçem yettiğince makul bir hediye almak lazım.

0|0
    0|0
  • Hayır ama nezaketen olabilir ama sevgililer günü felan onlarda beklemesin

1|0
    0|0
  • Kimse kimseyi bu konuda zorlamasın lütfen karşı taraf gonulleyse alsın yoksa kalsın

0|0
    0|0
  • Zorunlu değildir isteğe bağlı tamamen. Güzel bir anı olsun hatıra kalsın incelik olsun değer verildiğini göstermek amaçlıdır sadece

0|0
    0|0
  • İlişkide olmayı maddi çıkar haline getirenlerin zorunluluğudur

0|0
    0|0
  • valla en gıcık olduğum şey yani hediye olmazsa yani n'olacak sevmiyorum mu yani bunu özellikle yiyici kızlar şart koyuyor

0|0
    0|0
  • İsteğe bağlı olmalı. Zorunda olduğum. için almam istediğim için alırım

0|0
    0|0
  • Başı arkadaşlarım ağzıyla söylüyor utanmadan içten gelmeyerek alınan hediye mutlu etmez bence 😂

0|0
    0|0
  • Sadece özel drğil hemen hemen her zaman hediye almak vermek çok hojdur 🥰

0|0
    0|0
  • Düzgün bir hediye alan erkek kalmadı, hiç almasınlar gerek yok

0|0
    0|0
  • Şu an da toplumumuzda zorunluluk istege bagli ozel olmali

0|0
    0|0
  • İsteğe bağlı zorunlu alınan hediyenin ne anlamı var.

0|0
    0|0
  • Bir şey zorunluluk haline geldiyse tadı tuzu kaçmış demektir.

0|0
    0|0
  • Aslında isteğe bağlıdır, öyle bir şart yok ama ben hediye almazsam rahat edemiyorum 🌸

0|0
    0|0
  • Benim icin ozelse zaten alirim almiyorsam sebebi var

0|0
    0|0
  • Ya bence isteğe bağlı bir zorunluluk 😂😂 alınmalı ya bence

0|0
    0|0
  • Zorunluluktur herkes değer verdiği insandan ufak da olsa bir şeyler bekler

0|0
    0|0
  • İsteğe bagli ama alınması gerek sevgili varsa sizde benim durumuma yorum yaparmsnz

0|0
    0|0
  • Hayır isteğe bağlı önemli olan unutmamak ve düşünmek

0|0
    0|0
  • İsteğe bağlıdır belirli günlerde almaya gerek yok herhangi bir anda içten geliyorsa alınmalı

0|0
    0|0
  • Kadinlar sevginin degerini bunlarla olcmese daha guzel olur...

0|0
    0|0
  • Istege bagli hatirlansin bir mesaj atmasi bile yeterli

0|0
    0|0
Daha Fazla
82

Benzer Benceler

Yükleniyor...