Sevgiliye 2019'da "bence evlenmeliyiz hem de bu sene" dedirtecek hediye ne olabilir?

Evet beyler bayanlar yılbaşı yaklaşıyor hediye telaşları başladı. Bu ürünlerden hangisini sevgiliye alırsak "evlenmeliyiz hem de bu sene" dedirtir. Kalbine nasıl hızlıca giriş yapabiliriz?

1|0
93129

En İyi Erkek Görüşleri

• Hiç biri çünkü hiç biri birinde evlilik arzusu uyandıracak kadar cazibeli değil evlenmek için bu tür şeylere gerek yok çünkü insanın zaten karşısında ki kişiden o sözleri duyması bile ona yaşatacak en büyük mutluluk sevgilinize maddiyatlı hediyeler değil manevi hediyeler verin hem modası geçmemiş olur hemde sizi daha ayrıcalıklı kılar.

19|3
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

91127
  • Kız ise ıslak mendil gercek yüzünü görmeden asla evlenmeyin derim ve tek taş alın en büyük hediye odur erkek ise eğer bir maç tutkunuysa orjinal forma alın değilsede onda bir fikir gelmedi ama benim eşim aşırı beşiktaş hastası olduğu için gecen sene forma almıştım 2 gün sonra evlenme teklifi aldım

0|0
    0|0
  • Evlilik icin araba verenler bosanip kurtulmak icin servet veriyor en iyisi o sulara hic girmeyelim🤣🤣

3|1
    0|0
  • Bana bolca bilgisayar oyunu alsa❤️ PlayStation da olur tabii😂 Harika olur, acayip mutlu olurum herhalde. Ama tüm sene onunla uğraşmaktan sevgilime vakit ayıramazdım😂 Gerçi evlilik bir hediyeyle olacak iş değil ama oyunlar benim aşkım😍

0|0
    0|0
  • bir bayanın hediyesi : Ben hamileyim ! 0. o (evlenmek şart artık)
    bir erkeğin hediyesi: Kadınım olurmusun ;) (Bayana bağlı kabul ederse hemen yarın.. Erkekler kolay kolay evliliğe yaklaşmaz bunu söyleyen erkek de tez canlı olur) :D

0|0
    1|1
  • Paranın satın alamayacağı bir hediye olmalı. Hediye tek ve sadece o andan itibaren sonsuza dek benim olmalı. Bu hediyeye isim koyup basitleştirmeye gerek yok ve ayrıca bir sürü isim sayılır buna. Hem onu da bırak da parayla alınabilecek bir hediye evlenmeye yetecek olsaydı bir eskort tan ne farkımız kalırdı?

0|0
    0|0
  • Hayatinin her anini mutluluğuyla hüznüyle beraber gecirebilecegini ve huzurlu bir aile olmayi iste bu yeterli olur bacim inan bana gerisi sadece hikayeden ibaret...

0|0
    0|0
  • @smoothie Bana seni seviyorum de. Seninle evlenmeyen şerefsizdir. Beni öyle oyuncakla kandırmasınlar:)

0|1
    1|0
  • Sanırım pozitif bir hamilelik testi 3-4 aya nikah düğün balayı teslim ettirir xD

1|0
    0|0
  • Kulaklık çok iyi seçim
    Ve iyi marka
    Ama evlenir mi bilmem!!!

1|0
    0|0
  • Alıcaksın en güzel iç çamaşırını güzelce temizliceksin kabağı dipten başa yalatıp vurdurucaksın tadı damağında brakıcaksın bide bakmıssın çiçekle çkulata ile kapınız çalıcak 😅

0|1
    0|0
  • Tek tas yuzuk bence bu hediyelerden daha garanti bir evlilik sunar gibi 😂

1|1
    0|0
  • Ben kalbimi vermişim daha ne almaua gerek yok kalbime iyi baksın ona en güzel hediye sevgi sadakattir

1|1
    0|0
  • Düşündükçe alınması gereken çok güzel şeyler var tabi ki eşi benzer olmayan bir kar küresi süper olurdu ama hediye edilecek bir kişi yokbjr kişi var o da benden nefret ediyor hayatından çıktım ama hep Aklımda... Gizemli bir başakburculu

0|0
    0|0
  • Işıklı mışıklı, aşıklı maşıklı kar küresi küçük, anlamlı ve mütevazi bir hediye bence.

0|1
    0|0
  • benimle evlenmezsen başkasıyla evlenirim blöfü etkili olur, inşallah hediye için edeceğiniz masrafı ve eforu düğününüzde damat halayı çekerek harcayabilirsiniz...

0|0
    1|0
  • En üstteki ürün sahte, henüz böyle bir teknoloji yok.
    Neden her alışveriş içerikli soruda o dalgayı görüyoruz, anlatsana biraz?

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok olsa bile bunlardan birisini almam, hıh :D

1|0
    0|0
  • Oyun dünyasına aşık sevgiliye PlayStation VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü

1|0
    0|0
  • Yalniz o VR gözlükle pek oyun oynanacağını sanmıyorum.. Anladiniz siz 😂

0|0
    1|0
  • Buna hayır diyecek kız tanımıyorum

3|0
    0|0
  • Kalbimi vermişim hediye de neymiş. s
    Öyle güzel severim ki seni adam ne alsam sevgimin üstüne çıkamaz.

1|1
    0|0
  • Biri bana bu kulaklığı alsa çok sevinirim ama evlenecek kadar değil

1|1
    0|0
  • Playstation + Fifa 19 ile gelirse hemen giderim istemeye 😂

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok ama olsaydı bna kulaklık almasını isterdim. Çok anlamlı. Beni iyi tanıyor diye algılardım. Olmadığı için ona ne alacağımı bilmiyorum😂

0|0
    0|0
  • beats kulaklıkları pek sevmiyorum :/ sanal gerçeklik var
    kar küresi saçma geliyo
    akıllı saat olarak varda :D :D ama bileklik neden lmasınn :D :D

1|0
    0|0
  • Sonsuzadek o olsa en buyuk hediye aldiklari gelip gecici anlik mutluluk omurluk isterim

1|0
    0|0
  • Hiç biri
    Hazır alınmış şık tek renk atkı
    Örgü erkekte şık durmuyor

1|0
    0|0
  • Bunların hepsi bende var. Boş yere almasın, evlenmem.

2|1
    0|0
  • Evlilik için yeterli değil ama ayakları sıcak olsun üşütmesin diye panduf😀

1|0
    1|0
  • böyle bir sürpriz isteyenler cevaplasın ama hayatın doğal akışını da bozmayalım

1|0
    0|0
  • Hem spor yapıp hem de teknoloji aşığı olan sevgiliye akıllı bileklik

1|0
    0|0
  • Her kız muzik sever ve dinler kaliteli bir kulaklıkta onu çok mutlu eder bence en doğru seçim bu

2|0
    0|0
  • Sevgilim bana bu cümleyi kursa ayrılmak isterim lan.

Sırf Hadise dinliyor olabilir diye.

0|0
    0|0
  • 3no güzel romantik.

4|6
    0|0
  • Ben olsam anahtarlık alırdım içinede not yazardım oda şu olurdu "Aynı evin kapısını açmak dileği ile seni seviyorum"

0|0
    0|0
  • Allah onu bana beni de ona vermiş bundan daha güzel ve anlamlı hediye mi olur😜

0|0
    0|0
  • Bunlarla mı evlenme kararı alıcakmışız peluş ayıcık daha mantıklıydı aslında 🤣😅😂

0|1
    0|0
  • Yeni yeni Pubg oynayan biri olarak bana son seçeneği al ben seni ellerimle evlendirim 😂

0|0
    0|1
  • Bence evlilik için hayırlı bir eş lazım onu bulursak ben bunları zaten alırım ona evlilik hediyesi alırım ne var bunda

0|0
    0|0
  • Noel ve yılbaşı aynı şeylerdir bizim adetimiz değilken müslümanlar nasılda bukadar çabuk benimsedi

1|0
    0|1
  • Akıllı bileklik gerçektende kol'a hologram yansıtabiliyor mu? Türkiye internet linki var mı?

0|0
    0|0
  • Bir kar küresinin fiyatına bak ya almıyorum işte neden ucuz bişey yok şu ülkede agsghsjgksshtdnngkd

0|0
    0|0
  • E hani kitap aşıği sevgiliye bisey yok mu 😯

1|0
    0|0
  • Hem spor yapıp hem de teknoloji aşığı olan sevgiliye akıllı bileklik

1|0
    0|0
  • 100.000 TL lik monster notebook oyuncu bilgisayarı alırsan direk evlenir

1|1
    0|0
  • Hicbiri cizgili pijama atlet ve mangal bunlar evli erkeklerin uniformasidir

1|0
    0|0
  • oyuna aşık bir sevgiliye ancak sanal gerçeklik gözlüğü alınabilir

1|0
    0|0
  • Bu hediyelere değen bir sevdiğim olursa her şey feda olsun 😊

1|0
    0|0
  • Soru ve seçenekler alakasız.
    Hediyenin alt metni olmalı
    Bebek patiği oklava tek mandalina

1|0
    0|0
  • Bence hic ayak numarasi dir beden numarasi begendi begenmedi olayi yok odasinin bir kosesine koyar kar kuresini basit kolaya kacmak birazda

0|0
    0|0
Daha Fazla
168
Yükleniyor...