Bir ayakkabıyı en fazla kaç yıl giyersiniz?

Ayakkabınız hemen eskiyor mu? Ya da yeni ayakkabı alma hastasi mısınız? 🤔Bir ayakkabıyı en fazla kaç yıl giyersiniz?

0|0
198

En İyi Kız Görüşleri

• Canım ne zaman isterse alırım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Ayakkabısına göre değişir, bazı ayakkabılar 6 ayda deforme oluyor

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• Nike ayakkabılarımı genelde 5 seneden aşağı giymem yani uzun ömürlü oluyorlar. Tabi iyi bakıldığı sürece. Düşük fiyatlı ayakkabılarım hemen eskiyor diye ayakkabıya para veriyorum. Açıkçası sürekli ayakta durmak gibi bir durumum olduğundan ayak sağlığına önem veriyorum. Bu zamana kadar sadece Nikelarım uzun ömürlü oldu.

0|0
    0|0
  • Eskimiyor ama aynı anda sekiz dokuz tane ayakkabılarımız var biz bayanların o yüzden istersen 10 sene giy😀

0|1
    0|0
  • Bir tane hic eskitemedigik botum var orta okulda almistik Şu an lisede bitti hem hala ayagima oluyor hemde eskimiyor yani hala giyiyorum 😂

0|0
    0|0
  • Epey giyerim ben. şükretmek lazım. ömrü bitene kadar kullanmaya çalışırım eşyalarımı.

0|0
    0|0
  • 7 senelik bir botum var Ablam üniversiteye başladığında almıştı gelince bana vermişti hala Daha giyiyorum ama günlük ayakkabılarım çabuk yıpranır iki ayda bir dalan alırım mutlaka

0|0
    0|0
  • Özenle kullanırım ayakkabılarını senelerce giyiyorum

1|0
    0|0
  • Ayakkabı eskiyene kadar giyerim. ya da beğenmekten vazgeçene kadar

1|1
    0|0
  • Zaten her zaman farklı giyiyorum gittiğim yere ve kıyafete göre o yüzden çok yeni de oluyor biraz eski de

0|0
    0|0
  • Eskimeden atmam, giyinirim. 10 sene bile gider sorun değil.

0|0
    0|0
  • İki yıl

1|3
    0|0
  • Eskiyene kadar

0|1
    0|0
  • Eskiyene kadar

0|0
    0|0
  • Bir hafta

0|0
    0|0
  • Daha alip giymedigm var

0|0
    0|0
  • 3-4 yıl boyunca bir ayakkabı giydiğim olmuştur

0|0
    0|0
  • 1 bazen daha az

0|0
    0|0
  • Ben ayakkabilarimi eskiyene kadar giyiyiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim hiç eskimeyen tam 12 yıllık botum var 13 e 3 ay sonra girecek çok kaliteliymiş..

spor ayakkabım 3 yılı geçti gayet sağlam ve kalliteli ama sürekli giymiyorum diğerleri ile değiştirerek giyiyorum

0|0
    0|0
  • 1 yıl en fazla o da ayakkabıdan ayakkabıya değişiyor

0|0
    0|0
  • Bu enflasyondan dolayı hiçbir şey alamıyorum.

0|0
    0|0
  • 1 yıl sonra yırtılıyor genelde

1|0
    0|0
  • Yalanını si... halil sezayi

0|0
    1|0
    • Dostum halil sezainin bunu söylediğine neden hemen inandın? Sadece bir fotoğraf ve yanına yazılmış 3-5 kelime. İnternette her gördüğün şeye inanma.

• Ben kaliteli dayanıklı bisey almam onun yerine ucuz ve güzel görünümlü alıp değiştiririm sürekli, 😂

1|0
    0|0
Yükleniyor...