Kediyi elde taşımaktan kurtulmak için hangi sırt çantası daha mantıklı?

Bir kedimiz var. Eldeki taşıma kutularında götürmekten bıktık. Zaten kilo aldığı için kollarımızda taşırken kopuyor. Onun için kedi taşıma sırt çantası almak istiyoruz. Bir hayli pahalı olsa da çok güzel modeller gördüm :)
kedi taşıma sırt çantası
kedi taşıma sırt çantası
Sizce hangi modeli almalıyız?

0|0
4653

En İyi Kız Görüşleri

• Ben bu ara cekceklilere bakıyorum. Bir kedim obez. 7.5 kilo. Artık kolum kopuyor onu taşırken 😄 gidişte toplu taşıma araçlarıyla gitsem de dönüşlerde halsiz kalıp hep taksiyle dönüyorum 😄 verdiğim taksi paralarını biriktirsem çıkardı herhalde cekcekli kedi çantası 😄

0|1
    0|0
  • Yazık ya geya hayvan seversiniz bu ne böyle hayvanları bir yere tıkıp elinizde süs gibi taşımak doğru mu onlar özgür hayvanlar onları doğal ortamında korumak ve beslemek en doğru olan şeydir yazık sizi bir çantaya koyup taşısalar mal olsanız günah vallahi

0|1
    0|1
    • Dogal ortam mi kaldi her yer beton ve kotu insan kayniyor evde onu seven insanlarin yaninda guvendeler cok yuzeysel dusunuyosun sığ

En İyi Erkek Görüşleri

• Hiçbirini almıyor, giddigidiyoru da zengin etmiyoruz.
    Biz çocuklarımızı nasıl taşıyacağımızı biliyoruz. Sıktı artık sizlerin bu saçma sapan reklam yönlendirmeleriniz, hepinizin.
    Oldukça iticisiniz..

1|1
    0|0
    • Çok haklısınız ama bunu bilmiyorlar.*alınmayın bazı insanlar bilmiyor*(sırf soru soran kişi değil , bu yorum da o kişiye yönelik değildir)*

• Bana da şöyle bir çanta yapsalar da birisi sırtında taşısa. Bıktım akbil basmaktan.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4451
  • Leopar desenli olanı alırdım.

0|0
    0|0
  • Bu urunleri gorunce kedi sahiplenesim geldi. suoer hepsi

0|0
    0|0
  • Bnde bur hayvan sever olarak bu tarz tasima araclarini sevmiyorum ve hayvanlsrin bunaldiginindusunuyorum

1|0
    0|0
  • Astronot çok komik.
    Kedi dışarıyı ve yabancı yerleri görürse stres yapmaz mı acaba...

0|0
    0|0
  • Lion Kedi Köpek Sırt Taşıma Çantası çok ponçik duruyor.

0|0
    0|0
  • İyi hoş güzel de sanki hayvan rahat edemez gibi geliyor bana bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Kediyi en iyi siz bilirsiniz, hangisinde rahat edeceğini bize mi soruyorsunuz

0|0
    0|0
  • Hayvanları ellerinde taşımaktan üşenenler olabilir. Hayvanlar sıkılmasın ve yaşasın *nefes* alsın yeter

1|0
    0|0
    • hiç mi acımıyorsunuz bu yavrucaklara!! Onlar da canlı değil mi? Onları süs yerine koymayın!!!

• İlkinden, leoparlı olanı bende var köpüşüm içindi şimdi kendim kullanıyorum :)

1|0
    0|0
  • Ay yazık ya koymayın şunların içine bu tatlıları. içim acıyor :(

0|1
    0|0
    • Çok haklısınız ama bunu bilmiyorlar.*alınmayın bazı insanlar bilmiyor*(sırf soru soran kişi değil , bu yorum da o kişiye yönelik değildir)*

• Bu nedir ya canlıları maymun ettiniz sırf ilgi çekmek için

2|0
    0|0

• leopar desenli olan oyyş minoşumu koyardım içine gezerdik Allahım çok tatlı çantası bile

0|0
    0|0
  • Lion Kedi Köpek Sırt Taşıma Çantası kapalı olması bir yerde iyi kaçma şansı olmaz.

0|0
    0|0
  • en ucuzu hangisiyse o iyidir

5|3
    0|0
  • Estetik olarak güzel ancak kediler hiç rahat edemiyorlar onların rahatlığı daha önemli

0|0
    0|0
  • Astronot kedi baya komikmiş :D ilk seçenekteki daha insancıl :)

0|1
    0|0
  • Kedileri doğaya serbest bırakın.. Onlar sizin köleniz değil

0|0
    0|0
  • Astronot modelleri güzel. :D

0|0
    0|0
  • Kediyi niye çantada taşıyonki mq ayakları yok mu

2|0
    0|0

• Bu çantalar ile yolculuk onlar için kabus olur.

1|0
    0|0
  • kedi felan tasimam ben

2|0
    0|0
  • Biri sizi böyle taşısa hoşunuza gider mi :p

1|0
    0|0
  • Daha neler çıkacak acaba :)

1|0
    0|0
  • Astronot çanta güzelmiş :D çok değişik duruyor.

0|0
    0|0
  • Kedi Ve Mini Irk Köpek Sırt Taşıma Çantası.

0|0
    0|0
  • İlkinden leoparli olanı alirdim sanirim

0|0
    0|0
  • Üstteki kırmızı güzel

0|0
    0|0
  • Hiçbiri hayvana eziyet bunlar.

2|0
    0|0

• Ama yazık

1|0
    0|0
  • Ya çok iyi bebekte taşınırmı acaba bunlarla 😀

1|0
    0|0
  • Astronot çanta çok güzelmiş

0|0
    0|0
  • Kadın ve köpek taşıyabileceğim mini ırk çanta

0|0
    0|0
  • Kırmızılı iyiymiş.

0|0
    0|0
  • Havasızlıktan öldürün

1|0
    0|0

• 2. seçenek şirin duruyo

0|0
    0|0
  • Astronot olabilir hem etrafı da izler kedicik 😊

0|0
    0|0
  • Astronot Kedi Köpek Sırt Taşima Çantası

0|0
    0|0
  • Astronot kedi cantasi

0|0
    0|0
  • Sirt cantasi eskiden bu kadar popi degildi

0|0
    0|0
  • Bu zalimlik

2|0
    0|0

• 👏👏👏

• Gerek yok böyle bisiye

2|0
    0|0
  • hayvana alenen işkence!

1|0
    0|0

• evde hapis dışarda hapis ne sacma ürünler bunlar.

2|0
    0|0

• @FNaFLover730 çok haklısın

• Astronot çantalar harika

1|0
    0|0
  • kafes gibi hissettim, sevmedim ya ben.

1|0
    0|0

• Çok sirinmiş ama. pahali geldi

0|0
    0|0
  • Astronot iyisidir

0|0
    0|0
  • Çok tatlı kedi olasım geldi 😁😁😁😊

0|0
    0|0
  • Çekçekli daha kullanışlı olabilir 🙃

0|0
    0|0