Yeni yılda erkek arkadaşıma alacağım hangi hediye "aşığım anlasana" mesajı verir?

Yeni yıla erkek arkadaşımla gireceğiz ve onu tebessüm ettirecek hem de ihtiyacını karşılayacak bir hediye almak istiyorum.
yılbaşı erkek için hediye önerileri
yılbaşı erkek için hediye önerileri
Uzun yıllardır beraberiz öyle tamamen laf olsun bir şey değil de, ihtiyacı da olan şeylerden seçtim ama karar veremedim. Sizce bir erkeğe yıl başı hediyesi olarak hangisi alınabilir? Özellikle erkekler hangisinden hoşlanır söylerse mutlu olurum. Tam olarak ihtiyaç karşılama gibi de olmasın diye parfüm setini alayım diyorum ama şarjlı diş fırçası da ben aldım o da istiyor hangisini alsam tam karar veremedim lütfen fikirlerinizi paylaşır mısınız?

0|0
2146

En İyi Erkek Görüşleri

• şarjlı diş fırçasını alll. hatta öncesinde bir soru sor her gün agzımıza aldıgımız kıllı şey nedir diyee.. aşık oldugunu kesn anlar.. cevap diş fırçası hediye diş fırçası amaaaa yan anlammm bir düşün ;)

1|0
    0|0
  • Senden başka şeye ihtiyacı olmaz kanımca en büyük ihtiyaç sevgili

1|0
    0|0
    • güzel cevap ama gene de bir şey alırım hediyeleşmek iyidir

• Senin bilmen lazım onu. Yarim dediğinin ne istediğini bilmiyorsan sana ayıp 😉

En İyi Kız Görüşleri

• Bende düşünüyorum bir ev kiralasam evi süslesem orda güzel bir akşam geçirsek hemen kötü düşünmeyin o koltukta birlikte uzanıp televizyon izlemek dışarda eğlenmekten çok daha güzell

1|1
    0|0
    • neden kötü düşünelim bence çok güzel bir plan

• gayet güzel bir gün olur ben denedim herkezden uzak gözlerden uzak bir gün olmuştu guzel bir yemek ve film keyfi en guzel hediyem buydu ve sevdiğimi bilmiyordu anlamış oldu

• Ben bu planımı uygulayayım o zaman 😂😂

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• Ben parfüm seti dedim lakin hangi hediyeyi alsan kesin "acaba?" diyecektir. Mesela parfümde acaba kokuyor muyum?, diş fırçasında acaba ağzım mı kokuyor? ve bakım setinde ise erkeği bozar anlamında asla olmaması gereken diyorum. Benim gibi düşünmeyenlere ise saygı duyuyorum.

0|0
    0|0
  • şu ara en çok ihtiyaç duyduğum şey iyi bir traş makinesi seti

1|0
    0|0
    • ya benim şıklara koyduğum tıraş setine baktın mı kullanışlı mı sence

• baktım o sette güzel ama ben daha çok makinenin kendinden ayarlı olanları var onları seviyorum daha farklı kesim seçeneği sağlıyo

• Şahsen ben bileklik saat ve cüzdana önem veren biriyim yazın ceket saat vede bileklik olmadan çıkmam kışın ise siyah boğazlı kazak kemer saat bileklik ve cuzdansiz asla çıkmam çünkü her ne kadar yakışıklı olmasam da giyinisime önem veren biriyim

0|0
    0|0
  • Yalnız diş fırçası ağzın kokuyor anlamına da gelmez mi 😂

Polo Rucci Erkek Set Saat, Kemer, Cüzdan, Kartlık, Bileklik, Tespih ŞIK Hediye Set veya Ayakkabı olabilir.

0|0
    0|0
  • Eğer ihtiyacı olacağını düşündüğün şeylerden birinde tıraş makinesi var ise bence seçimin bu olsun, sürekli kullanacak ve her kullandığında seni anacak, bu hoş olurdu doğrusu.

0|0
    0|0
  • Ayakkabı diyorum çünkü sevgiyi göstermenin bir diğer yolu da anaç olmaktır:)

0|0
    1|0
  • Sakalsız biriyse iyi bir marka tras makinesi al. Suda çalışabilen şarjlı falan

0|0
    0|0
  • Onu düşünerek aldığın herşey sevginin göstergesidir ha bir bileklik ha bir araba farkı yok

0|0
    0|0
  • Oral B diş fırçası olabilir ancak “aşığım anlasana” dedirtir mi bilmiyorum. :)

0|0
    0|0
    • ağzın kokuyor dişni i fırçala imajı vermesin :D

• Hahah bana alınsa vermezdi çünkü sürekli dişlerimi fırçalıyorum, öyle bir düşüncem olmazdı. 😀

• Delikanlı bir çocuksa tesbih al anlamı büyük ve derindir

0|0
    0|0
  • Ücreti mühim değil ne kadar çok olursa o kadar güzeldir 😂

0|0
    0|0
  • Bence parfüm seti

1|0
    0|0
    • kullandın mı bu parfümleri linke baktın mı? Alsam mı sence

• Açık konuşmak gerekirse kullanmadım. Ben daha pahalı parfümler kullanıyorum.
      ST Dupont, JPG Le Male, Armani Code, CD Fahrenheit, CK Obsession Night gibi markaları kullanıyorum.
      Avon'un Full Speed parfümünü kullanmıştım daha önce. O güzeldi.

• Erkeklerin mutlak her gün veya daima kullanabileceği bir ürün çünkü

0|0
    0|0
  • En kötü hediye götür ve en kötü günümüz böyle olsun de.

0|0
    0|0
  • Polo Rucci Erkek Set Saat, Kemer, Cüzdan, Kartlık, Bileklik, Tespih ŞIK Hediye Set

0|0
    0|0
  • el marifeti ile yapacağın bir hediye

1|0
    0|0
  • Braun MGK3040 7 in 1 Erkek Bakım Kiti

1|0
    0|0
  • Ayakkabı iyi

1|0
    0|0
  • yün içlik

1|0
    0|0
  • kırmızı don

1|0
    0|0
  • diş fırçası yanlış anlaşılabilir :)

1|0
    0|0
  • Kit al kit iyidir

1|0
    0|0
  • ç) klimalı ceket

0|0
    0|0
  • Parfüm Seti bana göre

0|0
    0|0
  • En guzel hediye tebessum

1|0
    0|0
  • braun iyidr cok severim

1|0
    0|0
  • Kesinlikle C şıkkı.

0|0
    0|0
  • ne alsan al hepsi verir

0|0
    0|0
  • bunlar pek bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • bana kozmonot alsın

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    14

Kızlar Ne Diyor 19

• saat ve tesbih..

0|0
    0|0
  • ihtiyacı ve kullanacağı materyaller arasında mutlaka bir "en" vardır.. Onu tespit et, gerisi kolay..

1|0
    0|0
  • Polo Rucci Erkek Set Saat, Kemer, Cüzdan, Kartlık, Bileklik, Tespih ŞIK Hediye Set

1|0
    0|0
  • Ayakkabı. Aşığım anlasana üşütüp hasta ol istemem 😂😂

1|0
    0|0
  • Al alki gtü kalksin zavalli sonrada ağla değer verince gitti diye beyin yoksunu

0|0
    0|0
  • Parfüm. Set içinde tesbih var, krosun sen lazım olur der gibi

0|0
    0|0
  • Oral-B Şarjlı Diş Fırçası

1|0
    0|0
  • Şarjlı diş fırçası al o iyi ben de ondan aldım.

1|0
    0|0
  • parfüm iyidir

1|0
    0|0
  • Çünkü çok seviyorum

1|0
    0|0
  • Parfüm iyidir

1|0
    0|0
  • kırmızı don eksik :))

0|0
    0|0
  • Çok sevdiği birşey almak :):):) ya da vermek :)

1|0
    0|0
  • Ayrılıyorum yeterlimi🙄

0|0
    0|0
  • Almicam 😅

0|0
    0|0
  • Parfum sen pis kokuyodun al şnu da sık dee gibi, diş fircasi senin dislerin kotu disini fircalamiyosun agzin kokuyor al şunu der gibi, set takim sen krosun al şu tespih tam sana gore der gibi..
    Hicbirini begenmedim.

0|0
    0|0
  • Erkek Bakım Kiti

0|0
    0|0
  • Şarjlı dış fırçası

0|0
    0|0
  • parfüm klasik, ya da bir bileklik al, isminizi kazittir ona

1|0
    0|0