Çam ağacı zamanı; Kesemize uygun en güzel yılbaşı ağacı nereden alınır?

Merhaba KScanlar,
Yılbaşı ağacı, çam ağacı modelleri
Yılbaşı ağacı, çam ağacı modelleri
Malumunuz önümüz yılbaşı. Bizim evde tatlı bir heyecan başladı, en azından benim tarafımdan. Bir kaç yıldır kullandığım yapay çam ağacı artık bu yıl ayakta duramayacak gibi olduğundan yeni bir yılbaşı ağacı bakmam gerekti.
Hazır yeni bir ağaç alacakken bari öncekinden büyük olsun dedim ve 180 cm uzunluğunda bu iki ağaçta kararsız kaldım. Sizce hangisini neden almalıyım? Siz kullanıyorsanız ne tür bir ağaç kullanıyorsunuz, bana ne önerirsiniz?
Ben kişisel olarak tüm dinlerden bağımsız, güzellik içeren günleri kutlamaya bayılıyorum. Yılbaşı deyince bir çok arkadaşım tepki gösterecek, bunu da anlıyorum ama kalben imanlı biri olarak Allah'ın insanlara sağladığı güzellikleri kutlamanın bir kötü yanı bulunduğuna inanmadığımdan, sevgiyle bağdaşan tüm güzel günleri kutlama hakkını kendimde görüyorum.
Tabi herkesin fikrine saygı duyuyorum, bu benim fikrim, bu vesileyle açıklamayı uygun gördüm.
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1
1022

En İyi Erkek Görüşleri

• Evde var bir tane her yıl bir kez kullanıldığı için 300 sene daha ömrü var :p

1|0
    0|0
    • Bizdekinin yaprakları falan döküldü, dalları iyice yamuldu. Toplamda uzun ömürlü olsa da formunu yitiriyor.

• Maksat güzellik olsun <3 <3 <3

• En iyi görüş için teşekkür ederim 😎✌

En İyi Kız Görüşleri

• Anneme desem.. heh bir yılbaşı ağacımız eksikti der😁 Belki bu sene ikna edebilirim 27 senedir başaramadım ama umut işte😂. Ponçiğim ilk seçenek güzelmiş onu tercih ederdim.

1|0
    0|0
  • Bence yılbaşı ağacı almak için biraz daha bekle ben geçen sene carrefour dan almıştım 55 - 56 tlye 175 - 180 cmlik bir ağaç almıştım. Peki bunlar ne kadar?

0|0
    0|0
    • Canım fiyatlar altında yazıyor ama imkan yok o kadar ucuz olamaz. Dal sayıları falan yazıyor, acaba ondan olabilir mi?

• Belki olabilir. Ama benim ağacın dalları bol.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Bizim çam ağacı gibi bir geleneğimiz yok. Kim hangi kavme benzemeye çalışıyorsa o ondandır...

1|0
    0|0
    • Muazzez mi :D onu görür görmez okumayı bıraktım. ona sorsan dinlerde sümerden geliyor. sümerler dinden almıyor yani de :D

• Bilim insanı kişiiğine mi, kadınlığına mı bu tavır bilemedim ama hoş bulmadım. Sizin görüşünüz deyip geçiyorum :)

• Parklarda bulunan çam ağaçlarını sök götür evine 😂

0|0
    1|0
    • Aaaa, canlı ağaca zarar verilir mi kardeşim yaa!.. Onu yapamam asla...

• Hayır kökünden sök evdeki saksıya taşı

• Köklü ağacı sökmek için vinç lazım :) Saksı çiçeğinin saksısını değiştirirken bile kökleri zorluyor, nerede ağaç sökmek :))))

• Emeğine sağlık ama biz ağaç süsleniyoruz genel olarak...

1|0
    0|0
  • Kimseye karışmak istemem ama
    Biraz saçma değil mi?

0|0
    0|0
  • yahiu git hristiyan degiliz müslüman bir ülkedeuiz ve bu eski sümer lerden gecme bir adettir

0|0
    0|0
    • Sümer mi, Hristiyan mı anlamadım... Gerçi bence ikisinde de sakınca yok. Detayda da açıkladığım gibi önemli olan sevgi dolu bir araya gelmek...

• bunlar bos isler

• Tüm hristiyan aleminin Christması kutlu olsun

1|0
    0|0
    • Daha olmadı galiba christmas... Thanksgiving oldu sanırsam geçenlerde.. GirlsAskGuys'da görmüştüm.

• Dinim kişiliğimi ne tanımlıyor, ne kısıtlıyor. İçinde sevgi olan şeyleri yapmanın insana mutluluk verdiğini düşünüyorum. Her hareketimi dinimle değerlendirmediğim gibi bunu da değerlendirmiyorum, değerlendirenleri de kendi haline bırakıyorum.
      Size de tavsiye ederim :)

• Elbette bende zaten hristiyan aleminin cristmasını kutladım. üstünüze alınmak zorunda değilsiniz.

• gereksiz

0|1
    0|0
  • C) Noel Anne yoksa hepsi boş

0|0
    0|0
  • Benden daha iyi çam ağacı mı var.

0|0
    0|0
  • Ağaç falan uğraşmıyorum :)

0|0
    0|0
  • ağaçların kesilmesi üzücü

1|0
    0|0
  • Fiyatı uygun, amacı aynı.

0|0
    0|0
  • Bence kesmeyin yazık ağaca

0|0
    0|0
  • Kesmeyin ağaçları yaw

0|0
    0|0
  • yapay ağaç belki ama ne gerk var masraf etmeye

0|0
    0|0
  • bir tane fazla var hediyem olsun arkadaş ;)

0|0
    0|0
  • Alttaki daha güzel gibi abla

0|0
    0|0
  • Büyük iyi

0|0
    0|0
  • Yılbaşı Ağacı 180 Cm Çam Ağacı

0|0
    0|0
  • Gayet hoş olmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• almak için erken değil mi ya

0|0
    0|0
    • İnternetten sipariş olunca biraz erken davranmakta fayda var dedim canım. Bir de sonrasında süslemek var, biraz da önce süsleyince daha güzel oluyor.

• O kadar önemli ki kesemize uygununu bulup almakta fayda var

1|0
    0|0
  • Tchibo mıgros carrefour gibi yerlerden

1|0
    0|0
  • Daha ucuza satan yerler var. Biraz bakın.

0|0
    0|0
  • Yılbaşı Ağacı 180 Cm Çam Ağacı İğne Yaprak

1|0
    0|0
  • Alttaki daha uygun geldi bana.

1|0
    0|0
  • Çam ağacı süslemiyoruz

0|1
    0|0
  • Yılbaşı Ağacı 180 Cm Çam Ağacı İğne Yaprak