Öğretmenler Günü'nde alınabilecek bu hediyelerden hangisi öğretmenimi daha fazla mutlu eder?

Yarın Öğretmenler Günü. Öncelikle tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutlar, ellerinden öperim. Öğretmenime hediye almak istiyorum ve özel olsun istiyorum. Sizce bu hediyelerden hangisi özel olur?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
710

En İyi Erkek Görüşleri

• Çünkü sürekli kullanacağı işine yarayacağı bir şey aslında en ufak bir hediye bile öğretmenlerimizi mutlu etmeye yetiyor hatırlanmak bile mutlu ediyor

1|0
    0|0
  • Benim eğittiğim öğrenciler bana diplomasıyla gelsin bana verilen en büyük hediye odur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öğretmene saygı duymayan ne çok insan varmış. Öğretmenlik kutsal bir meslek, Peygamber Efendimizin Dediği Gibi;
    "Bana Bir Harf Öğretene 40 Yıl Köle Olurum."

Millet baya cimri kendi üstüne emeği geçen öğretmenine bir hediyeyi çok görüyor yazık cidden.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 6

• O bu deilde burda bazı insanla r öğretmenler içim onu yapmam bunu yapmam dio şu yerlere kimler taşım ıs yazmayı bile öğretmenlerden öğrenip öğretmen meslegine kötü bakiolar

2|1
    0|0
  • Hediye olması yeterli önemli olan düşünmesi küçük şeyler daha değerli kendi adıma..

1|0
    0|0
  • Hepsi mutlu eder.

1|0
    0|0
  • İsme Özel Defter Kalem Anahtarlık Seti

0|0
    0|0
  • Kupa

1|0
    0|0
  • bir ogretmen icin 5 kurus bile harcamam