Öğretmen Olan Teyzeme Mutfakta Kullanması İçin Hangisini Hediye Almalıyım?

Merhaba arkadaşlar, her hafta en az 1-2 gün iş dolayısıyla kuzenimde kalıyorum. Bunun karşılığında onca kahrımı çeken teyzeme hem öğretmenler günü bahanesiyle hem de beni çektiği için bir hediye almak istiyorum. Ee, hazır efsane cuma da gelmiş kaçırmayalım dedim.. Sizlerin desteğine ihtiyacım olduğunu hissedip yazayım dedim. :)

Sizce teyzeme hangi ürünü almalıyım?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
135

En İyi Kız Görüşleri

• Meyve sıkacağı alıp kullanan bir insan evladı görmedim. İlk günler heveslenilir sonra sıkılınır. Temizliği de zor zaten. 😂 Ekmek yapma makinesi çok tatlı bence 😂

1|1
    0|0
  • Birazcıkta teyzene bağlı alacağın eğer hergün mutlaka kahve içen biriyse kahve makinesi çok mantıklı yok ama hergün kullanmıyorsa tost makinesi onun için bir pratiklik olabilir kahvaltıda meyve suyu içmeyi seviyosa meyve sıkacağıda alabilirsin ama ben hiç ekmek makinesini kullanan görmedim ne yalan söylim şimdi ama bilemedim 😂 hepsi gayet güzel hediyeler... bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır 😉

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah erken kalktığında kullanabilcegi birşey al tost makinesi kahve makinesi ekmek kızartma makinesi gibi

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Bı kahve sever olarak kahve makinesi tavsiye edebilirim ama karşı tarafta seviyorsa anlamı olur tabii
    Calisiyor madem mutfak şefi tavsiye edebilirim küçük boy bile olsa çok işe yarıyor ben de kullanıyorum harika bişey

1|0
    0|0
  • Eğer tost makinesi yoksa en mantıklısı o çünkü diğeri öyle kolay kolay kullanılmaz ki

1|0
    0|0
  • Tost veya Arzum kahve.. Bence, hangisine daha çok ihtiyacı varsa..

0|0
    0|0
  • 2. Resimdeki ürün gayet hoş ve kullanışlı görünüyor doğrusu..

1|0
    0|0
  • Kahve makinesi al okulda yorgun olur eve gelince oh mis

0|0
    0|0
  • Kahve önemli hele bir öğretmen için

1|0
    0|0
  • Fakir Kaave - Türk Kahvesi Makinesi

0|0
    0|0
  • Fakir kahve makinasını

0|0
    0|0
  • Türk kahvesi makinası

0|0
    0|0
  • Meyve sıkacagı 🍓 🍍 🥑 🍑

0|0
    0|0
  • Kahve makinası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben meyve sıkacağını öneriyorum, meyve önemli bir öğretmen için..

0|0
    0|0
  • Katı meyve sıkacağı

0|0
    0|0
  • Kahve makinesi

0|0
    0|0
  • Bu reklam soruları cidden ayıp olmaya başladı

0|0
    0|0
Yükleniyor...