Beni kablo derdinden kurtaracak hangi şarjlı el süpürgesini almalıyım?

Süpürgenin kablosuyla uğraşmaktan yoruldum. Bunun için şarjlı el süpürgesi tavsiyelerinizi almaya geldim. Şarjı da iyi gitsin istiyorum fiyatı da öyle çok fazla olmasın, kabloyla uğraşmayalım derken kalitesiz bir şey alıp yine kabloluya mecbur kalmayayım :)
şarjlı el süpürgesi tavsiye
şarjlı el süpürgesi tavsiye
Siz hangi şarjlı el süpürgesini tavsiye edersiniz?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
1011

En İyi Erkek Görüşleri

• Beni kablo derdinden kurtaracak hangi şarjlı el süpürgesini almalıyım?

Siklon teknolojisinin mucidi Dyson’ın son ürünü DC52 Animal Complete modeli yüksek titreşimli, toz ayrıştırmada oldukça başarılı 54 siklona sahip. Dyson süpürgelerin bütün modellerinde emiş gücü oldukça iyi. Zamanla kullanıma bağlı emiş gücünde düşüş problemi yaşatmaması da en önemli özelliklerinden biri. Ayrıca en küçük partikülleri ve alerjenleri de başarılı şekilde filtreleyerek dışarı verdiği havayı maksimum derecede temizliyor. Kullanıcıların yaptığı en dikkat çekici yorumlar; ilk gün yatakları süpürdüklerini ve içinden çıkan toza hayret ettikleri şeklinde. Ayrıca süpürge sonrası temizlik suyunun berraklığı, günlerce evde toz birikmemesi de diğer olumlu yorumlar arasında. DC52 Animal Complete süpürgenin karbon fiber başlığı halı ve sert zemin arasında başlık değiştirmeden kullanım kolaylığı sağlıyor. Tüm modellerinde olan Ball teknolojisi ile kendi ekseni etrafında dönerek rahat hareket etmenizi sağlıyor. Dyson süpürgeler piyasadaki en yüksek fiyatlı modeller. DC52 Animal modelinin fiyatı da yaklaşık 3500 TL. Fakat özellikle çocuklu aileler, hayvan sahipleri ya da alerjik astım gibi hastalıkları olan kişilere tavsiye ediyoruz. 5 yıl garantili, dayanıklı malzemeden üretilen Dyson süpürgeler fiyatının hakkını veriyor.

0|0
    0|0
  • Roventa hala kalite olarak eski Roventa ise al. Hem tasarıma baksana zarif şık

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• biz bir ay önce dyson v8’den aldık ve DAHA ÖNCE NEDEN ALMADIK diye sorduk kendi kendimize. Olmayışı büyük kayıpmış. Aşırı, aşırısı rahat. Şu an için çok memnunuz.

0|1
    0|0
  • Ben de bir ara çok arayışa geçmiştim. Hatta Rowenta'nın silent force mi ne ayaklı şarjlı süpürgesinden almıştım. Hiç memnun kalmayıp geri verdim. O gün bu gündür şarjlı süpürgelere yanaşmıyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• La bunlarla ev mi süpürülür.
    Bu sefer de süpür süpür bitmiyor bu evin temizliği diye ağlanacaksın :)

0|0
    0|0
  • Bu bildiğin gıttıgıdıyor reklamıymıs. Bende normal soru sanmıştım

0|0
    0|0
  • Gırgır al. Hem şarj derdi de yok. Ucuz da

0|0
    0|0
  • Sen hizmetci tut hizmetci

0|0
    0|0
  • resim 1 markası ne?

0|0
    0|0
  • Hepsi iyi

0|0
    0|0
  • Bunlar anca araba ve koltukta iyidir

0|0
    0|0
  • Dyson al bacım

0|0
    0|0
  • Şarjlı süpürgedemi yapmışlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Roventa. .

0|0
    0|0
  • Black decker ben kullanıyorum gayet kullanışlı bir şey. Tavsiye ederim😍😍

0|0
    0|0
  • Reklamda görmüştüm ya çok güzeldi.
    Ama adını unuttum.

0|0
    0|0
  • Electrolux rapido şarjlı el süpürgesi

0|0
    0|0
  • Black decker

0|0
    0|0
  • Roventa primo şarjlı el süpürgesi

0|0
    0|0
  • Black&Decker tek gecerim kullanıyorum...

0|0
    0|0
  • Dyson derim başka birşey demem

0|0
    0|0
Yükleniyor...