Canon fotoğraf makinesi almak istiyorum. Bu modeller arasından hangisini tercih etmeliyim?

Fotoğrafçılığa yeni yeni ilgi duymaya başladım. Bir fotoğraf makinesi ile bu ilgimi geliştirmek istiyorum. Canon ve Nikon arasında kaldım ancak kalbim canon fotoğraf makinesi dedi ve o markaya yöneldim. Ancak canon fotoğraf makinesi fiyatları hiçte sandığım kadar ucuz değilmiş.
canon fotoğraf makinesi fiyatları
canon fotoğraf makinesi fiyatları
2. El almaya güvenemiyorum. Bir yanım başlangıç için ucuz bir şey al diyor, diğer yanım bir kere al her şeyin tam olsun ilerde tekrar uğraşma diyor. Sizce hangisini almalıyım?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
911

En İyi Erkek Görüşleri

• çeşitli teknikler var herhangi bir fotoğraf makinesiyle ( tercihen ucuz) öğrenmeye başlanıp uygulanabilir.

0|0
    0|0
  • en iyi fotoğraf makinesi elinde olandır. o nedenle telefonunla çekmen ilk aşamada alışman için mantıklı olabilir. ikinci el makine ben de tavsiye etmem. yaklaşık 10 yıldır fotoğraf çekiyorum. 5 tane fotoğraf makinem var. hasselblad x1d aldım en son. çok memnunum. ama ilk aşamada kompakt bir makine ile başlayabilirsin. "dslr like" denilen makineler bazı temel kavramları öğrenmen için faydalı olabilir.

bu arada çok ama çok önemli birşey: canon ya da nikon makine almak değil mesele. canon, nikon vs lens sistemi almaktır. çünkü makine kolay değişir ama lens sistemi değiştirmek zordur ve masraflıdır.
    detaylı bilgi istersen de verebilirim arkadaşım. sorabilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canon eos 200d Zengin ayrıntılara ve renklere sahip, doğrudan fotoğraf makinesinde muhteşem görünen 24,2 megapiksel fotoğraflar çekebiliyorsun. Büyük baskılar, fotoğraf albümleri ve çevrimiçi galerilerin yanı sıra fotoğraflarınızla hikayeler anlatmak için rahatlıkla kullanılabilir. EOS 200D'da DIGIC 7 işlemci kullanılmış bu sayede düşük ışık koşullarında çekim yapılabiliyor ve aynı zamanda Dual Pixel CMOS AF ile dünyanın en hızlı Canlı Kontrol odaklamasını sunuyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Canon'un eos modelleri iyidir, profesyonel yapıcaksan tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Gün gelecek çekmediğim her fotoğraf için bana küfredeceksiniz

0|0
    0|0
  • canon 5d mark III ya da mark II alıcam.

0|0
    0|0
  • En iyisi tost makinesiyle cekilen fotolar

1|0
    0|0
  • Fark etmez ya hepsi güzele benziyor

0|0
    0|0
  • Canon.. Şiddetle hem de..

0|0
    0|0
  • A süper

0|0
    0|0
  • Paran hangisine yetiyorsa onu al

0|0
    0|0
  • Full Frame olmadığı sürece Canon alma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende 500D VAR çokta güzel çekiyor satabilrim sana Çok önceden aldım çok az kullandım

0|0
    0|0
  • Benim de hobim fotoğrafçılık bend e fotoğraf çekiyorum benim kameram 550d çok güzel önerimi alıcaksan 500d 550d ya da 600 de alabilirsin bunlar cok pahalı olmayan en iyileri

0|0
    0|0
  • Neden Canon?

0|1
    0|0
  • Canon al

0|0
    0|0
  • Allah'ım hepsi çok güzel 😍

0|0
    0|0
  • Canon g7x youtuberlarin kamerasi